Survivor'da konseyde ilginç anlar! Ayşe'den flaş hamle

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 7 Şubat Pazar akşamı 22. bölümüyle ekranlara geldi. İkinci dokunulmazlık oyununun oynandığı gece 10-9 skorla kaybeden gönüllüler konseyde bir ismi potaya yolladı. Ancak dünkü eleme konseyinde Ayşe'nin Aleyna Çalışkan'ı yanına çağırıp söyledikleri herkesi şoke etti. İşte Ayşe'nin Aleyna'ya yaptığı teklif..

08 Şubat 2021, Pazartesi 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunuğu Survivor, 2021 yılında ünlüler-gönüllüler formatıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Her haftasonu dokunulmazlık mücadelesinin yaşandığı Survivor'da dün haftanın ikinci eleme konseyi yapıldı.

İlk oyunun ünlülerin kaybettiği yarışmada potaya giden isim Doğan olmuştu. 7 Şubat Pazar akşamı da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler ada konseyinde içlerinden bir kişiyi eleme adayı olarak gösterdi.


Survivor'da ikinci eleme adayı çıkaran Gönüllüler takımında büyük farklılıklar ortaya çıktı. 3 oy Hanzade'ye 3 oy da Baran'a çıktı. Her şey son oya kaldı.

İkinci eleme adayı Hanzade  oldu

İkinci eleme adayı Hanzade oldu

Son oy ise Hanzade'ye çıktı. Hanzade adının açıklamasından sonra yaptığı açıklamada, "Kalbimden geçeni sorarsanız bu hafta gerçekten performansımın en iyi noktasına geldiği birkaç gün yaşadım. Gideceksem de o hafta bu hafta olsun istemiyorum" dedi.


Ancak konsey öncesi Ayşe'nin geçtiğimiz hafta yedeklerden gönüllüler takımına katılan Aleyna Çalışkan'a yaptığı teklif herkesi şaşırttı.


Ayşe'den Aleyna Çalışkan'a teklif

Ayşe'den Aleyna Çalışkan'a teklif

Konsey başlarken, Aleyna'yı yanına çağıran Ayşe, eğer Hanzade'yi yazmazsa kendinin eleme adayı çıkacağını takım arkadaşına söyledi. Bu görüntüler sosyal medyada da bir hayli konuşuldu.


Performansı son zamanlarda yükselen Hanzade'nin beşte beş yaptığı günde potaya gitmesi ve Ayşe'nin kulis yapması bazı izleyicileri kızdırırken, bazıları da genele bakıldığında Hanzade'nin başarılı bir yarışmacı olmadığı ve gitmesi gerektiğini savundu.


Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da kaybettikleri oyun sonrası Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu, takımın yükünü taşımaktan yorulduklarını; Hanzade'nin bir sayı bile alamadığını konuşmuştu.


Hatta Ayşe ve Aleyna, artık performansı düşük olanın adadan gitmesi gerektiğini söylemişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Tokuş kızıyla yoga yaptı: Minnettarım