Survivor'da Nisa'ya gönlünü kaptıran Sercan Yıldırım'ın eski aşkları

Survivor yarışmacılarından Nisa ile aşk yaşadığı iddia edilen Sercan Yıldırım, geçmişte birçok ünlü isimle magazin dünyasında yer aldı. İşte Sercan Yıldırım'ın eski aşklarından bazıları...

15 Nisan 2020, Çarşamba 08:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bursaspor'da genç yaşta şampiyonluk yaşayıp milli takıma yükselen ve Galatasaray'a transfer olan Sercan Yıldırım, şimdilerde Survivor yarışmasıyla gündemde...

Survivor'da Nisa ile aşk yaşadığı iddia edilen Sercan Yıldırım'ın, aşk listesi de oldukça kabarık. Yıldırım, geçmişte birçok ünlü isimle magazin dünyasında yer aldı. İşte Sercan Yıldırım'ın eski aşklarından bazıları...

Tuvana Türkay

Tuvana Türkay

Birçok dizi ve filmde oynayan güzel oyuncu Tuvana Türkay, Sercan Yıldırım'ın eski aşklarından.

İkili 1.5 yıllık birlikteliklerini 2013 yılı sonunda noktalamıştı. Ünlü oyuncu daha sonraları ise bir diğer milli futbolcu Alper Potuk ile uzun süreli bir ilişki yaşadı.

Hatta Sercan Yıldırım ve Alper Potuk'un bu ilişki sonrası arkadaşlıklarını bitirdiği medyada yer almıştı.

Tuvana Türkay ile Sercan Yıldırım'ın internette yer alan eski fotoğrafları, Türkay cephesinde gerginliğe neden olurken, ünlü güzel fotoğrafları sildirmek için Google'a başvurmuştu.

Helin Avşar

Helin Avşar

Sercan Yıldırım, zirve döneminde, yani 2010 yılında Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar ile ilişkisiyle de gündeme gelmişti.

Sercan Yıldırım ve Helin Avşar arasındaki yaş farkı da o dönem konuşulmuştu.

O dönemlerde 19 yaşında olan Sercan Yıldırım'ın, 30 yaşındaki Helin Avşar'ı üniversite öğrencisi olan Seda Parseker ile aldattığı ve Helin Avşar'ın bunalıma girdiği basında yer almıştı.

Ece Erken

Ece Erken

Sercan Yıldırım'ın geçmişte ilişki yaşadığı bir diğer ünlü isim ise Ece Erken. Sercan Yıldırım ile Ece Erken arasında da hayli bir yaş farkı bulunuyordu. Ece Erken-Sercan Yıldırım aşkı 2012 senesinde magazin basınında sayfaları kaplamıştı.

Hatta Galatasaray'ın 2012'de Reina'da şampiyonluk kutlaması yaptığı sırada, o dönem Sarı-Kırmızılı ekibin kadrosunda olan Sercan Yıldırım'ın, aynı mekanda Ece Erken ile yakınlaştığı magazin haberlerinde yer aldı.

Ceyda Ateş

Ceyda Ateş

Sercan Yıldırım'ın 2010'ların başlarında, kariyerinin zirvesindeyken ilişki yaşadığı bir diğer güzel ise, oyuncu Ceyda Ateş.

Sercan Yıldırım, Helin Avşar ile ayrıldıktan sonra Ceyda Ateş ile birliktelik yaşamıştı.

Pelin Sönmez

Pelin Sönmez

Sercan Yıldırım'ın birliktelik yaşadığı bir başka güzel ise Pelin Sönmez olmuştu. (Fanatik)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Akbağ: Genç kız rolleri için zayıflık avantajdır