Survivor'da Poyraz'ın son durumu ne? Üçüncü eleme adayı belli oldu

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Dokunulmazlık yarışmasında karşı karşıya gelen iki takımdan kaybeden taraf olan Gönüllüler bir aday daha çıkarmak zorunda. Dünden beri yaşanan gerginlik yeni konseyde de devam etti. Öte yandan yeni bölüm fragmanı yayınladı.

08 Mart 2021, Pazartesi 07:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık yarışması için mücadele ettiler. Dün oynanan oyunda Gönüllüler kaybetmiş ve bir konseyde iki isim çıkarmışlardı. Öykü ve Hanzade haftanın ilk eleme adayları olmuştu. Gönüllüler yeni dokunulmazlık yarışmasını da kaybederek bir aday daha çıkardılar.


Survivor'da üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna Çalışkan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Zaten tahmin edebiliyordum. Yine aynı kişiler benim adımı konseyde söylediler. Biz asla birbirimizle konsey öncesi konuşmuyoruz. Sadece tek bir şey söylüyorum benim ismimi yazacaksan oyundan önce beni düşürme.

GÖNÜLLÜLERDE SORUN DEVAM EDİYOR

GÖNÜLLÜLERDE SORUN DEVAM EDİYOR

Reşat ve Aleyna Çalışkan arasında yaşanan gerilim ada konseyinde de devam etti. Oyun öncesi Reşat'ın Aleyna Çalışkan'a 'Yaza yaza düzelteceğim' demesi nedeniyle sorun büyüdü.

Bu haftanın kaptanı olan Hanzade yaptığı açıklamada, "Ben konuştukça bir şeyler anlatmaya çalıştıkça algıya kendini kapatmış insanlar görüyorum. Bu oyunlara da yansıyor. Yansımama hali kötü günlere kadarmış. Poyraz takımın en iyilerinden, mutlaka dezavantajı olmuştur" dedi.

POYRAZ'IN SON DURUMU NE?

POYRAZ'IN SON DURUMU NE?

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Poyraz'ın sağlık durumuyla ilgili yeni haberi verdi. Ilıcalı, "Poyraz doktor kontrolünde yarın onunla ilgili haber vereceğiz size." ifadelerini kullandı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Öte yandan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında ise Ünlüler takımında gerginlik görülüyor. Doğan'ın Barış'a 'sen karakterini burada belli ediyorsun' demesi üzerine ada geriliyor. Barış'ı ise arkadaşları tutmaya çalışıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Silikonlarını yenileyen Chloe Loughnan şov yaptı