Survivor'da sakatlık şoku! Poyraz'ın sağlık durumu nasıl?

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı 'Survivor', dün akşam 41. bölümüyle ekranlara geldi. Dokunulmazlık heyecanının yaşandığı son bölümde, gönüllüler takımından Poyraz'ın yer almaması dikkat çekti. Oyunu sunan Murat Ceylan ise Poyraz'ın sakatlığı olduğu için arkadaşlarıyla olmadığını açıkladı. Poyraz'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama da bugün 'Survivor Panaroma Hafta Sonu' canlı yayınında Gökhan Özdemir'den geldi.

07 Mart 2021, Pazar 14:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2021'de dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Tırmanma, havuzu aşıp labirent ve puzzle gibi engellerin bulunduğu parkurda oyunda üstünlüğü ünlüler takımı ele geçirdi. Mücadelenin galibi ise 10-4 skorla ünlüler oldu. Gece sonunda yapılan oylamada eşitlik sağlandı. Konseyde, beş oy Hanzade'ye, beş oy Öykü'ye çıktı. Böylece eleme potasına Hanzade ve Öykü girmiş oldu.


MURAT CEYLAN AÇIKLADI

MURAT CEYLAN AÇIKLADI

Dokunulmazlık mücadelesinde de konseyde de arkadaşlarının yanında olmayan Poyraz ile ilgili açıklama oyun öncesi Murat Ceylan'dan geldi.

Ceylan, Poyraz'ın sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamayacağını açıkladı. Bunun üzerine sosyal medyada Poyraz ile ilgili birçok yorum yapıldı.


POYRAZ'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

POYRAZ'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Survivor Panorama Hafta Sonu yorumcularından Gökhan Özdemir de gönüllüler takımında yer alan Poyraz'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Canlı yayında konuşan Özdemir, Poyraz'ın iyi olduğunu ayağında bir ödem olduğunu söyledi ve ekledi:


"Poyraz'ın ayağında bir ödem var ve üzerine basmaması gerekiyor. Kendisi revirde tedavi altında ve yarışa dönecek. Poyraz'a şu an ödem insin diye ilaç veriliyor, çok sıkıntılı bir sakatlığı yok."

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi.


Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, iki yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gigi Hadid doğumdan 6 ay sonra podyumlara döndü!