Survivor'da Sergen rüzgarı! Acun Ilıcalı övgüler yağdırdı

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasının ekrana gelen son bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 4 yarışmacının daha katıldığı Survivor'da bir isim adaya adeta damga vurdu. Acun Ilıcalı'yı bile şoke eden yarışmacının performansı oldukça beğenildi.

19 Ocak 2021, Salı 08:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

9 Ocak'ta yayın hayatına başlayan 'Survivor 2021'de ödül oyunu heyecanı yaşanırken, gönüllüler ve ünlüler takımına dahil olacak 2'şer yeni yarışmacı adada takımlara katıldı.


Yeni bölümde Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesi Sergen, Baran, Bahar ve Duygu'yu duyurdu. Sergen ve Bahar Ünlüler takımına Duygu ve Baran ise Gönüllüler takımında yer aldı.


Yarışmaya damga vurdu

Yarışmaya damga vurdu

Ödül oyununda kıyasıya rekabet yaşayan Ünlüler ve Gönüllüler'de bir isim öne çıktı. O isim adaya yeni gelen Sergen oldu. Performansıyla gözleri dolduran Sergen, Acun Ilıcalı'dan övgü aldı.


İlk gününde performansıyla dikkat çeken Sergen, Survivor 2021'nin en hızlı yarışmacılarından biri olan Steven ile yarıştı. Steven'ın önde geldiği yarışmada atış oyunlarında Sergen öne geçti ve kazandı.


'İnanın gördüğüm bir olay değil'

'İnanın gördüğüm bir olay değil'

Survivor tarihine geçtiğini duyuran Ilıcalı, "İnanın gördüğüm bir olay değil" diyerek yaşadığı şoku aktardı. Öte yandan Sergen, performans oyununda da birinci oldu.

Survivor Sergen kimdir?

Survivor Sergen kimdir?

Sergen Bayar, 1998 yılında Balıkesir Ayvalık'ta dünyaya geldi ve eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve spor Yüksekokulu'nda sürdürüyor. Kişisel gelişim ve fitness antrenörlüğü yapan Sergen Bayar, aynı zamanda model olarak da çalışmalar yürütüyor.

Duygu sakatlandı

Duygu sakatlandı

Yeni gelen yarışmalarından biri de Duygu. Gönüllüler takımında yarışan Duygu'nın yeni bölüm fragmanında sakatlandığı görülüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Scout Willis plajda tek başına görüntülendi