Survivor'da sinirler gerildi! Barış ve Doğan birbirine giriyor

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'ın, bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde ünlüler takımı karışıyor. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Barış ve Doğan arasındaki büyük kavga dikkat çekiyor. Ünlüler adasında Barış, kendisine "Karaktersizsin" diyen Doğan'ın üzerine koşuyor. İkili arasındaki kavganın ardından diskalifiye gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

08 Mart 2021, Pazartesi 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde, 9. haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı ve iki oyunu da kaybeden gönüllüler takımı üç eleme adayı çıkardı. Survivor'ın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise her iki takım bu defa ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor'ın yayınlanan yeni bölüm tanıtımına ise ünlüler takımındaki kavga damga vurdu.

Oyundan sonra ünlüler takımında sinirler geriliyor. Açlık ve aile özleminin hat safhada yaşandığı yarışmada gergin anlar yaşanacak.


DOĞAN VE BARIŞ'IN 'KARAKTERSİZSİN' KAVGASI!

DOĞAN VE BARIŞ'IN 'KARAKTERSİZSİN' KAVGASI!

Ünlüler takımı kampında Doğan'ın "Sen karakterini burada belli ediyorsun. Anladın mı?" sözleri karşısında Barış çok sinirleniyor.

HERKESİ ŞOKE EDİYOR

HERKESİ ŞOKE EDİYOR

Arkadaşlarının tutmakta zorlandığı Barış'ın "Ne karakterinden konuşuyorsun? Karakterden konuşma seni var ya..." sözleri karşısında ise Doğan herkesi şoke eden bir yanıt veriyor.

Barış'a yeniden "Karaktersizsin oğlum sen" sen diyen Doğan'ı adada samimi olduğu arkadaşı Çağrı sakinleştirmeye çalışıyor.

Kendisini tutan takım arkadaşlarından kurtulan Barış, Doğan'a saldırmak için koşmaya başlıyor. İkili arasında ne yaşandığı ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prens Harry ile Meghan Markle ikinci bebeklerinin cinsiyetini de açıkladı: Beş aylık hamileyken intiharı düşündüm