Süs köpeğini silahla öldürdüler!

Süs köpeğini silahla öldürdüler!

Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Kulaca Mahallesi'nde meydana gelen olayda Pali cinsi süs köpeği çiftlikten 200 metre ileride gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından silahla vuruldu. Sabah köpeği göremeyen sahibi tarlada ölü olarak buldu.

19 Mart 2019, Salı 20:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay, Kulaca Mahallesi yakınlarında bulunan bir çiftlikte meydana geldi. Çiftlik sahibi Fatih Ozgar'a ait Pali cinsi köpek vuruldu. Bu duruma sosyal medya üzerinden tepki gösteren Ozgar, yaptığı açıklamada şöyle konuştu.

"NE İSTEDİNİZ KÜÇÜCÜK HAYVANDAN"

“Kulaca mevkiinde benim kendi çiftliğim var. Çiftlikte hayvan bakıyoruz. Köpeğim akşam çiftlikten dışarıya çıktı. Çıktıktan sonra bir daha geri gelmedi. Sabah tekrar hayvanlara bakmaya gittiğimde köpeği çiftlikte göremedim. Bunun üzerine çevrede arama gerçekleştirdim. Göğsünden kurşunlanmış şekilde köpeğimi çiftliğin 200 metre ilerisinde cansız halde buldum. Pali cinsi bir köpekti, kimseye zarar verecek bir köpek değildi. Büyük köpek olsa ısırsa anlayacağım ama benim köpeğimin kimseye zararı olamaz. Yazık günah hayvana ne istediniz küçücük hayvandan."

Kaynak: İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER SpaceX'i reddeden Türk profesörden önemli açıklama: Türkiye'den teklif gelirse...