Süt proteinleri ile saçlara bakım

Yaz mevsiminde birçok olumsuz etkene maruz kalan saçlar yıpranıp güçsüzleşebiliyor. Sıcak havanın yanı sıra çoğunlukla deniz, güneş ve havuz bu süreci daha da hızlandırıyor. Saçların canlılığını ve parlaklığını kaybetmesine neden olan bu süreç, yaz sonunda saçlara bakımı zorunlu hale getiriyor

27 Eylül 2018, Perşembe 14:35
A A
Süt proteinleri ile saçlara bakım

Güneşiyle, deniziyle enerjisini doyasıya hissettiğimiz yaz aylarının ardından yıpranan saçlara bakım yapmak gereklilik haline geliyor. Gücünü yitiren saçlar, çabuk kırılıyor ve kuruyor. Saçların eski formuna kavuşmasını sağlayan ve saçları hızla onaran bakım ürünleri ise kurtarıcı oluyor.

Egos Milky Durulanmayan Saç Köpüğü, yıpranan saçların bakımını yaparken bir yandan da sahip olduğu hoş kokusuyla saçlarda tazelenme hissi yaratıyor. İçeriğindeki süt proteinleri ile saçı besleyen ve saça bakım yapan köpük, ıslak saça uygulandığında saçların kolayca taranmasını sağlıyor. Hoş kokusuyla da kullananlar üzerinde güzel bir etki bırakıyor.

Egos Milky Durulanmayan Saç Köpüğü fiyatı: 34,95 TL

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.