Sütyen askılarınızı kolayca saklamanın 7 yolu

Sütyen askılarının kıyafetlerden görünmesi, omzumuzdan düşmesi son derece rahatsız edici ve göz zevkimizi bozan bir durum. Alacağınız 7 basit önlemle aynı sıkıntıyı bir daha yaşamayacaksınız.

02 Kasım 2018, Cuma 12:29 Son Güncelleme:
A A

Kağıt için kullandığımız ataşları fotoğraftaki gibi sütyen askılarınıza takıp sütyeninizi ister sporcu sütyenine dönüştürün isterseniz de sadece askılarını saklayın.

Bralet kullanmayı denediniz mi? Bu özel dantelli sütyenler zaten kıyafetlerimizden görünebilsinler diye üretildikleri için size sıkıntı yaratmayacak ve oldukça havalı görünmenizi sağlayacak.

Bu özel omuz pedleri aslında sütyen askıları canınızı acıtmasın ve teninizde iz yapmasın diye düşünülmüş. Ancak bir faydası da sütyen askısını daha sabit tutmaları ve kıyafetlerin dışına taşmamasını sağlamaları.

Askısız sütyenlerinizi askısız ya da ip askılı giysilerinizin içine dikin ve böylece kendinden sütyenli harika elbiselere kavuşun!

Sütyen kopçalarına eklenen ve sütyeninizin şeklini tamamen değiştiren bu ek parçalardan satın alabilirsiniz.

Evet biliyoruz; şeffaf sütyen askıları çoktan demode oldu. Ancak onları göstermeden de kullanabilir, askısız sütyenlerinizin daha sağlam durmasını sağlayabilirsiniz.

Bu türlü çeşit plastik parça sütyen askılarına takılıp onları giysinize göre ayarlama şansı veriyor. Gayet akıllı bir yatırım.

Sıradaki haber yükleniyor...