Suudi Prens turları başladı

85 metrelik kiralık lüks yat ve 10 kadınla Bodrum'a kıyılarına demirleyip 4 gündür çılgın partiler veren Suudi Prens Nevaf el Suud bölgenin ilgi odağı oldu

13 Temmuz 2016, Çarşamba 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum'a dünyanın en pahalı kiralık yatıyla gelen ve dört gündür verdiği partilerle dikkatleri çeken Suudi prensler, bölgede ilgi odağı oldu. Prensler ve misafirlerini görmek isteyen tatilciler, teknelerle yata yaklaşmaya çalıştı. Yoğun ilgi karşısında Suudi korumaların sayısı artırıldı.

Suudi Arabistan Kraliyet ailesinden Savunma Bakanı Prens Muhammed el Suud, Prens Nevaf el Suud, oğulları Şeyh el Ahmet ve Şeyh el Sabır'ın da aralarında bulunduğu 8 kişi, Ukrayna, Rusya, İngiltere, Hollanda ve Moldovalı model olduğu iddia edilen 10 kadınla, geçen cumartesi Bodrum'a geldi.

Haftalık 1 milyon Euro'yla dünyanın en pahalı kiralık yatı 85 metrelik 'Solandge'da tatil yapan Suudi kraliyet üyeleri, Bodrum'un Yalıkavak, Küdür, Gümüşlük, Hacı Mehlem, Kisebükü koylarında demir attı.

KORUMA SAYISI ARTTIRILDI Kraliyet üyelerini, Suudi Arabistan Büyükelçiliği bünyesindeki özel korumalar botlarla taşıdı. Bölgede günün konusu haline gelen yatı görmek isteyen tatilciler, bot ve teknelerle yakınına akın edince, güvenlik önlemleri artırıldı. Yatın özel güvenlik ekibinin yanı sıra Suudi korumaların da sayısı 6'dan 16'ya çıkarıldı.

BEACH CLUB KAPATTILAR İki farklı beach clup'ta eğlenen prenslerin bir beach clup'taki özel eğlencesinde, doğum günü kutlaması da yapıldı. Fly The Moon isimli İngiliz orkestrası ve dansçıları özel olarak getirildi.

60 bin Euro ödenen eğlence nedeniyle beach club'a 5 saat boyunca müşteri kabul edilmedi. Akşam korumalarla yata dönen prensler jet skiye bindi, su sporları yaptı. Prensler, Apostol Adası açıklarında dalış yaptı. DHA - YASAR ANTER

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 81 ildeki marketler ondan satın alıyor! Türkiye'de bir ilki başardı