Taciz sahnesini yarıda kesti

Yılın merakla beklenen en romantik aşk filmi Sadece Sen'in başrol kadın oyuncusu Belçim Bilgin, filmdeki taciz sahnesi çekilirken zorlu anlar yaşadı

04 Mart 2014, Salı 09:28
A A

POSTA İNTERNET/Yılın merakla beklenen en romantik aşk filmi Sadece Sen’in başrol kadın oyuncusu Belçim Bilgin, filmdeki taciz sahnesi çekilirken zorlu anlar yaşadı

Filmde bir çağrı merkezinde çalışan görme engelli Hazal karakterini canlandıran Belçim Bilgin, ‘Çekimi bitirdikten sonra da bir süre etkisinden çıkamadım’ dediği sahnede patron Kenan karakterini oynayan Levent Sülün’ün tacizine ve saldırısına uğruyor.

Çekimleri saatlerce süren sahneyi tamamlayamadan kendini kötü hisseden Belçim Bilgin, yönetmenden ara vermesini istedi

Daha sonra devam edilen ve tamamlanan sahneler sonunda Belçim Bilgin ‘O sahne çekilirken çok etkilendim. Çünkü görme engelli birinin kendini savunma alanı çok daha sınırlı. Karşıdakinin ne yaptığını, nasıl baktığını ve nasıl davrandığını görmeden acayip bir şeye maruz kalıyor. O an acayip sıkıştım, nefes alamadığımı hissettim. Sadece Hazal adına değil, kadın olarak, son derece travmatik korkunç bir sahneydi’ dedi.

14 Mart’ta vizyona girecek olan film'in başrollerini Belçim Erdoğan ve İbrahim Demirkol paylaşıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.