Tacizciyi terlikle döven Birsen Batar konuştu!

Gaziantep'te, sokakta yürüyen iki kız çocuğundan birini öperek tacizde bulunduğu iddia edilen Salih S.'yi terlikle döven Birsen Batar, "Her türlü şiddete karşıyım ama bu gibi insanları görünce dayanamıyorum. Konu çocuk tacizi olunca çok öfkelendim" dedi

Son Güncelleme:
A A
Tacizciyi terlikle döven Birsen Batar konuştu!

Güvenevler Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde yaşanan olayda iddiaya göre Salih S., sokakta yürüyen iki kız çocuğundan birini sarılarak öptü. Kızlar koşarak kaçarken, olayı fark eden büfe işletmecisi Bayram Polat, Salih S.'yi tekme tokat dövmeye başladı. Bu sırada olayı duyup, mahalle sakinleri de şüpheliye tepki gösterdi.

Mahalle sakinlerinden 22 yaşındaki Birsen Batar da şüpheliye vurdu. Ancak Salih S. sigara yakıp, rahat tavırlar sergiledi. Bunun üzerine daha fazla öfkelenen Batar, ayağındaki terliğini çıkararak, şüpheliye vurmaya başladı.

Birsen Batar, Salih S.'ye, "Küçücük çocuk o, küçücük çocuk. Allah belanı versin senin" şeklide bağırarak, defalarca terlikle vurdu. Salih S. ihbar üzerine mahalleye gelen polis ekiplerine teslim edildi.

ADLİ KONTROLLE SERBEST KALDI

Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Salih S., nöbetçi mahkemece adli kontrol getirilerek, serbest bırakıldı. Taciz mağduru kız çocuğunun ailesinin şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Bu haberi de okudularTaciz şüphelisini terlikle dövüp, polise teslim ettiler

DHASıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Emniyetin Lara Croftu', mermi sesiyle müzik yapıyor