Taçlı güzel Anastasia konuştu: Bana çirkin derlerdi

Taçlı güzel Anastasia Reshetova, bir zamanlar yaşıtlarının kendisini çirkin diye aşağılayıp alay ettiğini söyledi

01 Nisan 2017, Cumartesi 14:34
A A

2014 yılında Rusya'da güzellik yarışmasına katılan ve ikinci seçilen 20 yaşındaki Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında "çok uzun boylu" ve "çıkık çeneli" olduğu için yaşıtları tarafından alay konusu olduğunu belirtti.Ülkesini Avrupa Güzellik Yarışması'nda da temsil eden genç kadın, sözlü sataşmaların bazen fiziksel şiddete de uzandığını söyledi.

Anastasia Reshetova "Bir keresinde hatırlıyorum, fiziksel şiddete uğramıştım ve yüzüm çizik içinde kalmıştı. Eve gidip fondötenle bu izleri kapattım. Olup biten hakkında da kimseye bir şey söylemedim" dedi.Alay konusu olduğunu ailesinden bile gizlediğini söyleyen Anastasia Reshetova, "Çünkü küçük düşürüldüğüme inanıyordum ve bunu kimseye söyleyemezdim" dedi.

Annesi ve babası küçük yaşta ayrılan Anastasia Reshetova, 17 yaşına kadar babasıyla birlikte yaşamış. Sonra da "Yeter artık" deyip baba evini terk etmiş.

İlk dönemlerde erkek arkadaşının kendisine yardım ettiğini anlatan Anastasia Reshetova, katıldığı güzellik yarışmasından sonra hayatının değiştiğini anlattı.

Modellik de yapan Anastasia Reshetova "Artık kendi paramı kazanabiliyorum" dedi.

Ülkesinde bir güzellik salonu işleten Anastasia Reshetova, aynı zamanda bir vintage giyim koleksiyonu da tasarlayıp adını bu alanda da duyurdu.

Anastasia Reshetova, son dönemde yaptığı paylaşımlarla Instagram'ın da gözde kullanıcılarından birine dönüştü.

İşte Anastasia Reshetova'nın fotoğrafları...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.