Takipçileri ona 'En ateşli pilot' diyor

Brezilyalı helikopter pilotu Luana Torres sosyal medyayı sallıyor

28 Temmuz 2017, Cuma 10:09
A A

Brezilyalı helikopter pilotu Luana Torres, göz kamaştıran güzelliği ve gökyüzünde geçirdiği anlarını sergileyerek Instagram'ı sallıyor...

Brezilya Rio De Janeiro'lu 27 yaşındaki, helikopter pilotu Luana Torres, dünyanın en ateşli helikopter pilotu ünvanını aldı. Şu anda ABD ve Kanada dahil olmak üzere 28 ülkeye gezdi.

Luana, R22 ve R44 gibi küçük model helikopterleri uçuruyor ve kokpitte bol bol fotoğraf çekiyor.

En ateşli pilot ünvanını aldıktan sonra yaşamının her anını Instagram'da paylaşan güzel kısa sürede ise fenomenlere taş çıkardı. Luana, Instagram'da 62.000 takipçiye ulaştı.

Ekonomi bölümünden mezun olan genç kadın 'Ağabeyim bir helikopter pilotu ve onun yanında, hep helikopterlerden bahsedilerek büyüdüm. Onu örnek aldım" dedi. 

?Luana 'Pilot olmak istediğimi öğrenmeden önce ekonomi bölümünden mezun oldum ve üniversitedeyken Avustralya'ya bir aile gezisinde gittim ve ilk kez bir helikopterle uçtum." diyerek ilk uçusunu anlattı:

O andan itibaren, geleceğimin gökyüzüne ait olacağını ve özellikle helikopter pilotu olabileceğini biliyordum. En kısa sürede mezun olduğumda bir uçuş okulu arayıp rüyamı kovalamaya başladım.

Helikopter endüstrisi uçak endüstrisi kadar büyük değil, bu yüzden onlarla uçmamı isteyen helikopter şirketleri ve uçuş okullarından çok fazla davet aldım. Bunu bir yıl yaptım ve Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki yerler de dahil olmak üzere birçok yere uçtum zaten."

İlgiden memnun olan güzel pilot "'İnsanlar bir kadın helikopter pilotunu gördüklerinde biraz şaşırırlar, ancak her zaman bu konuda güzel davranıyorlar" diyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.