Takipçilerinden Uraz Kaygılaroğlu'na: Fotoğrafı kim çekti?

Kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç (36) ile aşk yaşayan Uraz Kaygılaroğlu (33), yatakta çekilen bir karesini paylaştı. Takipçilerinden "Fotoğrafı kim çekti?" sorusu geldi.

30 Mart 2021, Salı 11:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şubat ayında magazin basınına yansıyan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzüntaç'ın aşk yaşadığı dedikodusu, yakışıklı oyuncu tarafından doğrulanmıştı.

Kaygılaroğlu, Instagram hesabından 'Uyanmam' adlı şarkıyı paylaşmış ve Berrak Tüzünataç'ı etiketlemişti. Şarkının sözleri ise şöyle:

"Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu. Sevişmek tek derdimiz oldu..."


AŞK DOLU BAKIŞLAR

AŞK DOLU BAKIŞLAR

Çiçeği burnunda aşıklar, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy'de bir balıkçıda objektiflere yakalanmıştı. Uzun süre mekanda kalan ikilinin samimi görüntüleri ve birbirlerine bakışları dikkatlerden kaçmamıştı.

Koşar adımlarla mekandan ayrılan ikili, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmış, kendilerini bekleyen araca binerek mekandan ayrılmışlardı.


Gözlerden uzak aşk yaşamaya başladıkları ve birlikteliklerini yalnızca yakın çevresine söylediği konuşulan Uraz ve Berrak, ilk kez bir mekanda yan yana görüntülenmişti.

'BİR DE ŞU CAMA PERDE LAZIM'

'BİR DE ŞU CAMA PERDE LAZIM'

Yeni ilişkisi ile gündemde olan Kaygılaroğlu, yatakta çekilen bu karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Takipçilerinden ünlü oyuncuya, "Fotoğrafı kim çekti?" sorusu geldi.

"Bir de şu cama perde lazım..." notunu taşıyan Uraz Kaygılaroğlu'nun Instagram gönderisi, 155 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.


URAZ İLE ESKİ AŞKI İLE ARKADAŞ ÇIKTI!

URAZ İLE ESKİ AŞKI İLE ARKADAŞ ÇIKTI!

Tüzünataç’ın kısa süre önce ayrıldığı Ali Yörenç ile Berrak'ın yeni sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu’nun arkadaş oldukları yönündeki haberler dikkat çekmişti.


İkilinin geçtiğimiz aylarda bir oyun merkezinde, makinede 'Street Fighter' adlı oyunu oynarken çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sharon Stone: Büyükannem bizi odaya kilitler, büyükbabam da taciz ederdi