Takipçisinden Pınar Altuğ'a ayarsız yorum

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, sosyal medya üzerinden kendisine 'yüzünüz çok çirkin' diyen, eşi Yağmur Atacan'la ilgili ise seviyesiz bir yorumda bulunan takipçisine tepki gösterdi.

30 Nisan 2020, Perşembe 10:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pınar Altuğ, sosyal medyada “Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” diyen kadın takipçisine ateş püskürdü.

Eşi Yağmur Atacan (36) ile arasındaki yaş farkı nedeniyle zaman zaman acımasız eleştirilere maruz kalan 45 yaşındaki oyuncu, söz konusu yorumu yapan kişinin fotoğrafını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı.

'Ne desem bilemedim'

'Ne desem bilemedim'

Altuğ'un, düşünceli surat emojisi ile birlikte "Ne desem bilemedim" mesajı dikkat çekti.

Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Gör Beni’ programına konuk olan ünlü oyuncu, 2008 yılında evlendiği Yağmur Atacan, 2009’da dünyaya gelen kızı Su ve meslek hayatını ilişkin çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

'19’umda Türkiye Güzeli seçildim'

'19’umda Türkiye Güzeli seçildim'

“17 yaşımda mankenlik yapmaya başladım. 19’umda Türkiye Güzeli seçildim. Daha ertesi gün sokağa çıkar çıkmaz herkes tanıdı. Ömrümün sonuna kadar ünlü olacağım. Başka türlüsünü bilmiyorum. Hayatımdan memnunum. Çok bunaldığım zaman yurt dışına Türklerin olmadığı yerlere kaçıyorum. Kenar köşe yerlerde tatil yapmayı seviyoruz. Yağmur da benim gibi düşünüyor."

'Kocam Yağmur dünyanın en umursamaz insanı'

'Kocam Yağmur dünyanın en umursamaz insanı'

“Kocam Yağmur dünyanın magazinden, sosyal medyadan en uzak ve umursamaz insanı. İlk flört dönemimizde yakın arkadaşlarımdan biriyle tanıştırdım. Bebek yüzlü ya ‘Ne yaptığının farkında mısın?’ diye sordu. ‘Evet, evlenecek halim yok, iki gün gönül eğlendireceğim’ yanıtını verdim."

"Aramızdaki yaş farkı hiç sorun olmadı. Konuşmadık bile. Acaba elimden kaçar mı, gider mi diye hiç endişe etmedim. Sanki yaşı yaşına uygun olunca oluyor mu? Denedik olmadı işte. Yağmur, beni ayakta tutan adamdır aslında.”

"İş almak için kimseyle flört etmedim. Şuh pozlar vermedim. Parayı tercih etmedim. Tüm bunları yapabilmemde annemin katkısı büyük oldu. Sağlam kadındı."

"Su ilk doğduğunda bazı hayranlarım görmek için gece yarısı evimize geliyorlardı, korkuyordum."

"Pişman olduğum bir şey yok. Hatalar da bana ait."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da MasterChef sürprizi