Talas’ta Antika Pazarı’na yoğun ilgi

Talas’ta Antika Pazarı’na yoğun ilgi

Talas’ta Antika Pazarı’na yoğun ilgi

13 Eylül 2021, Pazartesi 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ,(DHA)- TALAS Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından hayata geçirilen Antika Pazarı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
İlçenin tarihi güzelliklerini barındıran Harman Mahallesi Meydanında ’Tarihe Yolculuk’ sloganıyla her ayın 2’nci pazar günü kurulan pazara vatandaşlar yine yoğun ilgi gösterdi. Antika ev eşyalarından sanat eserlerine kadar çok çeşitli türlerde ürünlerin yer aldığı pazarda günün sonuna doğru düzenlenen antika mezatı da vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. Şimdiye kadar Türkiye’nin birçok şehrinde mezat yaptığını söyleyen Mezat Organizatörü Yaşar Kemal Erol, Talas’ta gerçekleşen mezatın diğerlerinden çok daha güzel olduğuna vurgu yaptı. “Çok antika pazarı, çok mezat gördüm ama böyle güzelini gerçekten görmedim” diyen Organizatör Erol, “Hem dizayn hem tasarım olarak gerçekten harika olmuş. Pazarı kurduğu ve bu mezat imkanını bize sağladığı için Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Pazarı gezen ve alışveriş yapan bir vatandaş pazarın çok özel olduğunu söyleyerek, güzel ürünler gördüğünü söyledi. “Antika pazarı bulunmaz bir şey, harika bir yer. Bundan güzel bir etkinlik olamaz” diyerek beğenisini dile getiren vatandaş, Başkan Yalçın’a teşekkürlerini iletti.
FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özvatan’da istişare toplantısı