Talat Bulut'tan modellere gönderme

Bir süredir ekranlardan uzak olan, bir çocuk babası oyuncu Talat Bulut, Etiler'de objektiflere yansıdı. Bulut, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.

15 Eylül 2021, Çarşamba 09:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Spor tarzı dikkat çeken usta oyuncu, Best Model yarışmalarından çıkan oyunculara verilen astronomik dizi ücretlerinin hatırlatılması üzerine yorum yaptı.

64 yaşındaki Talat Bulut, konuyla ilgili; "Güzel kadın veya yakışıklı erkek olup, o parayı alıyorsa o kazandığıyla da birazda oyunculuk performansına yatırım yapmayı düşünse daha iyi olur" diye konuştu.


İSYAN ETTİ

İSYAN ETTİ

Geçtiğimiz aylarda Akmerkez'de görüntülenen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videolarına gelen mesajlara isyan etmişti.


'KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR!'

'KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR!'

Kötü yorumda bulunanları cahillik yapmakla eleştiren Bulut, "Kısaca şunu söylemek zorundayım. Ne olur şu cahillikten vazgeçin...Dans videolarıma şöyle mesaj atıyorlar: 'Adama bak ya kaç yaşına gelmiş dans ediyor, geri zekalı."


'BİRBİRİMİZE SALDIRMAKTAN VAZGEÇELİM'

'BİRBİRİMİZE SALDIRMAKTAN VAZGEÇELİM'

"Belki de kendi beceremediği için klavye delikanlılığı yapıyor. Sen de eğlendin, birbirimize saldırmaktan vazgeçelim. Eğlenmeyi seçelim" ifadelerini kullanmıştı.

'NÖBETÇİ AKTÖR DEĞİLİM'

'NÖBETÇİ AKTÖR DEĞİLİM'

"Nöbetçi aktör değilim" çıkışıyla çok konuşulan Talat Bulut, “Kapıda bekleyip de beni ne zaman çağırırlar diyen nöbetçi aktör hiç olmadım. Bir projeye ilk başta başlamak isterim, sonradan dahil olmak istemem” demişti.


Oyuncu, bu sözlerinin ardından “Yeşilçam’dan gelip de televizyondan başrol oyunculuğunu sürdüren bir ben kaldım” diye konuşmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel'in işi imzaya kaldı