Talih kuşu uçup gitmiş

Bekir Saçar ile Görünen Adam bu hafta yine magazin bombaları ile dolu...

23 Şubat 2019, Cumartesi 08:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendine has giyim tarzı ile herkesin beğenisini toplayan oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, 2010’da bir markanın kampanya yüzü olmuştu. Geçtiğimiz günlerde bir giyim firması ünlü oyuncudan markalarının yüzü olması için 200 bin dolar teklif etmiş. Ünlü oyuncu da 400 bin dolar isteyince başına konan talih kuşu uçup gitmiş.

BEŞ ÇAYIYLA KOLEKSİYON TANITIMI

BEŞ ÇAYIYLA KOLEKSİYON TANITIMI

Moda tasarımcısı Atıl Kutoğlu, Nişantaşı’ndaki mağazasını kapattı. Artık müşterilerini Beşiktaş’taki Conrad Otel’in kral dairesinde kabul ediyor. 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu görücüye çıkaran Atıl, her gün dost ve müşterilerini küçük gruplar halinde otelin kral dairesine davet ediyor. Düzenlediği beş çayı partisiyle de koleksiyonunu tanıtıyor.

KÖSTEBEKLERE KIRMIZI KART

KÖSTEBEKLERE KIRMIZI KART

Miami’de yaşayan sosyetik isim Süreyya Yalçın’ın Coconut Grove’daki malikanesinde verdiği çılgın partiler herkesin dilinde. Bu partilerinin tüm detayların Türkiye’deki gazetelere haber oluyor. Davette olan biteni Türk arkadaşlarının sızdırdığından şüphelenen Süreyya, şu ana kadar davetlerine katılan Türklere kırmızı kart gösterip bir daha malikanesindeki partilere çağırmama kararı almış.

VENEDİK'TE SERGİ

VENEDİK'TE SERGİ

İtalyan Itsliquid Art Exhibition’ın yöneticileri geçen Aralık’ta, Art Basel Miami Week’te Koray Erkaya’nın nü fotoğraflarını beğenip, Şubat 2019’da Venedik’te düzenleyecekleri The Body Language uluslararası sanat fuarına davet etmişlerdi. Koray’ın da katıldığı, fotoğraf, resim, video, enstalasyon, heykel ve performans sanatlarının sergilendiği fuar bugün açıldı.

MODACI ŞANTİYE ŞEFİ

MODACI ŞANTİYE ŞEFİ

Modacı Cemil İpekçi, ailesinden miras kalan Nişantaşı’ndaki apartmanı yıktırdı, yenisini yaptırıyor. Evim inşaatın tam karşısı olduğu için ünlü modacıyı sık sık inşaatta görüyorum. Şantiye şefi gibi ustalara sürekli direktifler verip inşaatı denetleyip tüm detaylarla yakından ilgileniyor. Cemil İpekçi apartmanın inşaatı bitince giriş katına bir kafe açacakmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder