Talisca takım arkadaşıyla gerildi: Sakatlık numarası yapma, bu erkek oyunu

Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Anderson Talisca, şu sıralar Suudi Arabistan'da Al Nassr forması giyiyor. Arabistan'da yerli ve yabancı oyuncular arasında zaman zaman 'ayrımcılık' nedeniyle ipler geriliyor. Son olarak Suudi oyuncu Abdel Fateh ile Talisca arasında demeç krizi yaşandı.

01 Kasım 2021, Pazartesi 16:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ligde Al Ittifaq ve Al Fahya maçlarından sadece 1 puan alabilen Al-Nassr'da yerli ve yabancı oyuncular resmen ikiye ayrıldı. Al Nassr'ın yerli futbolcularından Abdel Fateh, 1-1 sonuçlanan Al Fahya maçı sonrasında şöyle konuştu:

Suudi kökenli oyuncular baskı altında. Tüm Suudi kulüplerinde yabancı oyunculara güvenen teknik direktörler görüyorsunuz. Yabancıların teknik seviyesi daha kötü olsa bile oyunda kalıyorlar. Suudi futbolcular en iyi durumda olsalar bile oyundan alınıyorlar.

Talisca takım arkadaşının yaptığı çıkışa sert yanıt verdi:

90 dakika oynamak istiyorsan, kendini kulübe adamalısın. Sakatlık numarası yapmayacaksın, yoksa oynayamazsın. Futbol sadece erkekler için. Çocuk oyunu değil. Takım olarak kötü bir dönemden geçiyoruz. Bize yani yabancılara saygı duyun. Bu kulübe en iyisini vermek için her gün çalışıyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Koç'tan Pereira'ya ültimatom! 'Değişmezsen gidersin'