Tamara Eccleston takipçisinin mesajlarını ifşa etti

Formula 1'in eski patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara Eccleston, bir yaşındaki kızı Serena için bir takipçisinin attığı mesajları ifşa etti.

19 Ekim 2021, Salı 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Jay Rutland ile mutlu bir evlilik sürdüren Tamara Eccleston, geçtiğimiz yıl kızı Serena'yı kucağına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Yedi yaşında Sophia adında bir çocuğu daha bulunan Ecclestone, mutlu aile pozlarını da sık sık Instagram hesabından yayınlıyor.

Geçtiğimiz günlerde paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen iki çocuk annesi Tamara Eccleston, bir sosyal medya kullanıcısı ile adeta birbirine girdi.

Kızı Serena için de "Korkunç, çirkin, küçük şey..." diyen aynı kişiye karşı daha fazla kendini tutamayan Tamara Eccleston, "Kendin ve var oluşun hakkında kötü hissediyor olmalısın. Sana bazı faydalı ipuçları vereyim, bu yaptığın sana kendini daha iyi hissettirmeyecektir!" ifadelerini kullandı. Ünlü isim, ayrıca o mesajları da sosyal medya hesabından ifşa etti.

Ecclestone'un takipçisi onun paylaşımlarına eleştiri dozu yüksek mesajlar yazmayı sürdürdü. Sophia'nın Cadılar Bayramı görüntülerine "Hangi dünyada Cadılar Bayramı? Sadece normal bir gün olması sana yetersiz mi hissettiriyor?" diye yazdı.


Tamara Ecclestona da buna "Catherine, kendin hakkında hissettiklerin için üzgünüm. Bu kadar nefreti taşımak çok ağır bir yük olmalı!" ifadelerini kullanarak karşılık verdi.


37 yaşındaki Eccleston, daha sonra söz konusu kişinin "eğer annesi onunla daha fazla ilgilenseydi daha iyi bir insan olabileceğini" belirtti.


Tamara Ecclestone, daha sonra yine kızlarıyla çekilen pozlarını paylaşmaya devam etti. Takipçileri bu fotoğraflara onu destekleyen yorumlar yazdı. Bir hayranı "Bütün çocuklar, Tamara'nın kızlarını sevdiği gibi sevilmeyi hak eder. Onun aldığı mesajlar beni iğrendirdi. Bir bebeğe "çirkin" demek! Beni daha fazla konuşturmayın." diye yazdı.


Eclesstone'un bir başka takipçisi de "Paylaştığın fotoğrafları seviyorum. İnsanlar burada yargılamak ya da yargılanmak için bulunmadığımızı unutmamalı!" diyerek görüş bildirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Angelina Jolie ve beş çocuğu galada