Tamara Ecclestone: Sütümü bağışlamak istiyorum

Formula 1'in eski patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara Eccleston, geçtiğimiz yıl ikinci kez anne olmuştu. Bir süredir ailesiyle birlikte İsviçre'de olan Eccleston, sosyal medyada takipçilerinden ilginç bir yardım talep istedi.

17 Şubat 2021, Çarşamba 14:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın en zengin iş insanlarından olan Bernie Ecclestone ile Slavica Ecclestone'ın evliliğinden dünyaya gelen Tamara Ecclestone ve eşi Jay Rutland, geçtiğimiz yıl eylül ayında ikinci kızları Serena'yı kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşamıştı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Ecclestone, küçük kızının beslenmesinden artan anne sütünü bağışlamak istediğini duyurdu. Konuyla ilgili de takipçilerinden yardım istedi.

Ecclestone, Instagram hesabı üzerinden hayranlarına bunu nasıl yapabileceğini sordu. Eşi ve kızlarıyla birlikte şu an İsviçre'de bulunan Tamara Ecclestone, aynı bağışı Londra'da yaşarken de yaptığını ancak bu sürecin bulunduğu yerde nasıl işlediğini bilmediğini belirtti.

'Fazla sütümü atmak istemiyorum'

'Fazla sütümü atmak istemiyorum'

Ecclestone, "İsviçre'de süt paylaşımı yapabileceğim bir site bilen var mı? Pompa ile aldığım ve kullanmadığım sütü bağışlamalıyım. Bunu İngiltere'de yaptım. Ama İsviçre'de nasıl yapıldığından emin değilim. Fazla sütümü gerçekten atmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

İki çocuk annesi Tamara Ecclestone, kendisine bu konuda öneri verecek kişilere minnettar kalacağını da sözlerine ekledi.


İngiltere'de United Kingdom Association for Milk Banking aracılığıyla yapılan bu uygulama, çeşitli sebeplerle anne sütü bulamayan erken doğmuş ya da hasta bebeklerin hayatlarını kurtarmayı amaçlıyor.


Tamara Ecclestone da bebeklerin anne sütüyle beslenmesi konusunda yürütülen kampanyaların sözcüsü olarak görev yapıyor.


İki kızı var

İki kızı var

Tamara Ecclestone, 2013 yılında, birkaç gün süren gösterişli bir dizi kutlama ile Jay Ruthland ile evlenmişti. Çiftin 6 yaşında Sophia ve geçen eylül ayında dünyaya gelen Serena adında iki kızı bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Neslihan Atagül'ün sağlık durumu nasıl?