Tamer Karadağlı'dan aldatma açıklaması

Arzu Balkan ile evli olduğu dönemde eşini aldatan ve bu nedenle şantaja da uğrayan Tamer Karadağlı, o dönemde kameraların karşısında yaptığı, "Eşimden ve ailesinden özür diliyorum" açıklamasıyla ilgili yıllar sonra açıklamalarda bulundu. Karadağlı'nın açıklamaları şaşkınlık yarattı.

07 Ağustos 2020, Cuma 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Jülide Ateş'le 40' programına konuk olan Tamer Karadağlı, özel hayatına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yıllar önce kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Arzu Balkan'ı aldattığı ortaya çıkan Karadağlı, Jülide Ateş'in sorularını yanıtladı.

Jülide Ateş: Bugün olsa yine eşinizi aldatır mısınız?
Bazen bazı şeyler olur, sonuçlarına katlanırsınız. O zamanki özür açıklamasını belki de baskıyla yaptım. Benim kimseye verecek hesabım yok sadece karıma hesap veririm ve karım bana hesabı sorabilir. Aksi takdirde herkes sizin hayatınıza karışmaya başlarsa herkesin de sizin hayatınıza karışma hakkı olur. Bunun da çok doğru olduğuna inanmıyorum.


Jülide Ateş: Evlilik sizi neden korkuttu?

Şundan, bundan dolayı demek çok doğru değil. İki ayrı insanın aynı ev içinde birlikte yaşıyor olması beni korkutuyordu. İki insanın aynı evin içinde yaşaması aslında çok zor. Belki de ben kendime güvenemiyorum. Annemle babamın ayrılığından dolayı mı bilmiyorum. Ben bunu sürdüremeyenlerden biriyim.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğa Rutkay kapı deliğinden baktı, eve aşık oldu