Tara De Vries ile Deren Talu'nun rekabeti kızıştı

Türkiye eski güzelleri Özlem Kaymaz ile Defne Samyeli'nin kızlarının rekabeti kızıştı. Deren Talu'nun ardından Kaymaz'ın kızı Tara da aynı yerde oyunculuk eğitimine başladı

15 Nisan 2019, Pazartesi 09:46 Son Güncelleme:
A A

1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan 47 yaşındaki Defne Samyeli ile 45 yaşındaki 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz'ın kızları, güzel bir rekabete tutuştu.


Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, yeni başladığı modelliği bir kenara bırakıp oyunculuğa göz dikti.

Geçtiğimiz günlerde 'Dialog' isimli akademide ustalardan oyunculuk dersi olan 22 yaşındaki genç kızın izinden şimdi de Tara De Vries gitti.

Güzelliğiyle sık sık Deren Talu ile kıyaslanan 20 yaşındaki Tara da, Can Gürzap gibi isimlerin ders verdiği 'Dialog' isimli merkezde oyunculuk ve diksiyon dersleri almaya başladı.

20 yaşındaki Tara, önceki gün ve dün usta oyuncu Can Gürzap'ın ders verdiği akademideydi. Tara De Vries, oyunculuğun yanı sıra güzel konuşma dersleri de aldı.

ANNESİNİN İZİNDEN GİTMEYE KARARLI

ANNESİNİN İZİNDEN GİTMEYE KARARLI

Defne Samyeli'nin Eren Talu ile eski evliliğinden olan 22 yaşındaki kızı Deren de tıpkı annesi gibi önce modellik yaptı. Deren Talu, şimdi de Samyeli gibi oyunculuğa göz dikti. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.