Tarık Akan’ın kızı Özlem Üregül evlendi

Eylül 2016’da hayatını kaybeden Tarık Akan’ın kızı Özlem Üregül, Canberk Akkaya ile nikah masasına oturdu. Özlem Üregül, düğün günü annesi Yasemin Erkut’un evinden davul zurna eşliğinde çıktı

18 Temmuz 2018, Çarşamba 08:53
A A

Tarık Akan’ın 1986’da evlendiği Yasemin Erkut’tan olan kızı Özlem Üregül, Canberk Akkaya ile evlendi.


DAVUL ZURNAYLA ÇIKTI

DAVUL ZURNAYLA ÇIKTI

İki gün önce basından gizli olarak düzenlenen düğüne, aile yakınları ve çiftin yakın dostları katıldı. Özlem Üregül, annesi Yasemin Erkut’un İstinye’deki evinden davul zurna eşliğinde çıktı.


KIR DÜĞÜNÜ YAPTILAR

KIR DÜĞÜNÜ YAPTILAR

Düğünde Tarık Akan’ın çocuklarının annesi Yasemin Erkut, hayat arkadaşı Acun Günay, büyük oğlu Barış Üregül, Özlem Üregül’ün ikizi Özgür Üregül ve dostları vardı. İstinye bölgesinde yapılan kır düğününe yaklaşık 300 kişi katıldı ve düğün dans gösterileri ile son buldu.


'MÜKEMMEL BİR DÜĞÜNDÜ'

'MÜKEMMEL BİR DÜĞÜNDÜ'

Tarık Akan’ın büyük oğlu Barış Üregül, kız kardeşinin düğünü hakkında “Mükemmel bir düğündü. Kardeşim çok mutluydu. Allah ömür boyu mutluluk versin” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.