Taşınabilir hoparlör görücüye çıktı

Taşınabilir hoparlör görücüye çıktı

Ses sistemleri konusunda bilinen isimlerden Bang&Olufsen, TheBeoplay P2 taşınabilir hoparlörünü görücüye çıkardı

01 Mayıs 2017, Pazartesi 21:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ses sistemleri söz konusu olduğunda mobilitenin artması ile taşınabilir hoparlör seçenekleri de fazlalaştı. Kullanıcıların tasarım, güç, kalite ve dayananıklılık gibi kategorilerde seçebileceği bir sürü model bulunuyor. Piyasanın büyük oyuncularından Bang&Olufsen’in de taşınabilir hoparlör modelleri bulunuyor ve firma seçeneklerini arttırarak TheBeoplay P2 taşınabilir hoparlörünü görücüye çıkardı.
 

ÇOK YÜKSEK SES SEVİYELERİ BEKLEMEMEK GEREKİR


TheBeoplay P2′nin tasarımında Bang&Olufsen’in geleneksel çizgilerinin izinden gidilmiş. Ortaya minimal ve şık bir tasarım sunan bir taşınabilir hoparlör çıkmış. Hoparlör 0,75 inçliktweeter’i ile 360 derece ses yayabiliyor. Dolayısıyla bulunduğu ortamın ortalarında konumlandırılması ile tüm odayı doldurabilir. Ancak P2’nin boyutlarına bakıldığında çok yüksek ses seviyeleri beklememek gerekir.
 

UYGULAMA KULLANMAYI SEVMEYENLER İÇİN...


P2‘de fiziksel müzik kontrol tuşları bulunmuyor. Kullanıcılar hoparlörü Beoplay uygulaması ile kontrol edebiliyor. Uygulama kullanmayı sevmeyenler için hoparlörün yüzeyinin dokunmaya duyarlı olduğu ve çiftdokunma ile de müziklerin kontrol edilebileceğini de belirtelim. Ayrıca P2’yisallayarak da müzik kontrolünü ele almak mümkün.

TheBeoplay P2‘nin global fiyatı 169Dolar olarak belirlenmiş ve bu fiyatın, boyutlarına göre pahalı olduğu düşünülebilir. Ancak Bang&Olufsen’in ürünlerinin genelde pahalı olduğu biliniyor.
Samsung Pay 4 ülkede daha kullanıma sunuldu

http://​https://donanimgunlugu.com/samsung-pay-4-ulkede-kullanima-sunuldu/

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?