Taze, doğal ve katkısız arının!

Taze, doğal ve katkısız arının!

Juitox, şehrin hızlı temposunda vakit kaybettirmeden, sağlıklı bir şekilde vücudun toksinlerden arınması ve yeniden yapılanması için taze, doğal ve katkısız sebze-meyve suları hazırlıyor

28 Nisan 2016, Perşembe 18:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Formülleri sağlık koçları tarafından oluşturulan Juitox’lar, soğuk sıkım yöntemi ile sebze ve meyvelerin zengin besin değerlerini kaybetmeden özenle üretiliyor.

Juitox’lar hem detoks programlarında içilebiliyor, hem de yemek yanında lezzetli bir içecek ya da sağlıklı bir öğün olarak tercih edilebiliyor.

Juitox’un kurucusu Eftal Gözlemecioğlu, Manisa’da aile işi tarım ile ilgilenirken bir hayalinin olduğunu ve İstanbul’da çalışırken sağlıklı beslenmeye devam etme isteği üzerine bu hayalinin hayat bulduğunu belirtiyor.

İşte tam bu noktada sağlıklı bir yaşam için çaba sarfeden Eftal ve sebze ve meyvelerin iyileştirici gücünü kendilerine bir çare olarak gördüklerini ve yaşadıkları değişim sonucunda sebze ve meyvelerin iyileştirici gücüne inandıklarını belirtiyor.

Sağlık ve lezzet peşinde olanlara ıspanak, salatalık, pancar gibi sebzeleri; ananas, armut ve elma gibi meyveleri birleştiren Juitox, kişiye özel arınma programları hazırlıyor.

İstanbul’da ertesi gün ücretsiz kargo ile adrese teslim ediyor. Sağlıklı bir beslenmenin %70 çiğ sebze ve meyvelerden oluşması gerektiğinin altını çizen Juitox, tüm İstanbul’luları sebze ve meyve devrimine davet ediyor.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Glayör çiçeği bakımı: Glayör ne zaman çiçek açar?