Tecavüz mağduru ördek evine döndü

Tecavüz mağduru ördek evine döndü

Bursa'da 4 çocuk babası inşaat işçisinin tecavüzüne uğrayan mağdur ördek, tedavisinin ardından sahibine teslim edildi. Ördeğin sahibi ise hayvanı kesip diğer hayvanlara yedireceğini söyledi

14 Eylül 2012, Cuma 15:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bursa'da dün yaşanan olayda, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde oturan D.A. ve S.A. çiftine ait ördeğe, damatları A.Ç'nin tecavüz ettiği ileri sürülmüş, olay büyük yankı uyandırmıştı.

Kayınpeder S.A, evlerinin terasında yatan zanlının yatağının içinde ördek tüyleri ve kan görünce polisi aramış, 50 yaşında ve 4 çocuk babası olan inşaat işçisi A.Ç., ördeğe tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra para cezasına çarptırılarak salıverilmişti.

Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hayvan Hastanesi'nde tedavisi tamamlanan talihsiz hayvan, polis tarafından hastaneden alınarak tutanakla sahibi S.A.'ya teslim edildi.

Ördeği alan S.A., "Bu saatten sonra bu hayvanı ben ne yapacağım. Kesip yiyemem. En güzeli kesip diğer hayvanlara yedirmek" dedi.

Yaşlı adam, ördeği evin en üst katında bulunan ve diğer ördeklerin de bulunduğu kafese koydu. Bitkin olduğu gözlenen ördek şaşkın bakışlar arasında arkadaşlarının yanına gitti.

HABERTÜRK

 
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şüpheli ölüm! Son paylaşımları dikkat çekti: Boğazımı kesmeye çalıştılar