Tek taşınızı burcunuza göre seçin

Kadınların güçlü tutkuları tek taş pırlantalar… Işıltısıyla göz kamaştıran, büyüleyici etkisiyle yüzyıllardır kadınları tesiri altına almayı başarmış tek şey. İşte burçlara göre tek taş pırlanta modelleri;

09 Kasım 2016, Çarşamba 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınların güçlü tutkuları tek taş pırlantalar… Işıltısıyla göz kamaştıran, büyüleyici etkisiyle yüzyıllardır kadınları tesiri altına almayı başarmış tek şey. İşte burçlara göre tek taş pırlanta modelleri;

İddialı Koç geliniyseniz...

İddialı Koç geliniyseniz...

Hayata ve dünyaya güçlü bağlarla bağlı koç gelininin enerjisi çok yüksektir. Hayatlarında her şeyi olduğu gibi aşklarını da çok derin ve yoğun yaşar; birine bağlandıkları zaman o kişiyi hayatta her şeyin önüne koyarlar. Öncü, iddialı, girişimci ve bağımsızlığına düşkün biri olan bu geline onun yüksek hayat enerjisini vurgulayacak bir beyaz altın tek taş yakışır.

Serinkanlı Boğa geliniyseniz...

Serinkanlı Boğa geliniyseniz...

Boğa kızları huzur verici sükunetleriyle rahat ve mutluluk verici gelinler olurlar. Hayatlarının en heyecanlı günü olan düğün günlerinde bile sakinliklerini korumalarına şaşırmayın. Bu tavırları zorlama değil gerçektir. Güvenilir, pratik, üretken, kararlı, sanatçı ruhlu, sadık ve sahiplenici boğa gelinlerinin parmağına sade ama kaliteli bir tek taş yakışacaktır.

Aktif İkizler geliniyseniz...

Aktif İkizler geliniyseniz...

Bir tanesinin birkaç kadına bedel olacağı ikizler burcu gelini hayat dolu ve neşeli bir şahsiyettir. Zeki, değişken, esprili, meraklı, mantıklı, sosyal, sempatik ve yeniliklere açık ikizler kadını ele avuca sığmayan hayal gücü, yaratıcılığı ve merakıyla kendi düğününün parlayan yıldızı olabilir. Hiç kimseye benzemeyen bu kendine özgü kadının sol eline kimselerinkine benzemeyen bir tek taşın gerekeceğini belirtmeye bile gerek yok.

Romantik Yengeç geliniyseniz...

Romantik Yengeç geliniyseniz...

Biraz çılgın, biraz üzgün ama kesinlikle hayal doludur yengeç gelini. Bebek gibi üzerine düşülmesinden ve şımartılmaktan çok hoşlanan yengeç kadınının tek taş pırlanta yüzüğünden beklentisi yüksektir. Duygularında sahteliğe ve yapmacıklığa yer olmayan, duygusal, hassas, nazik, sevgi dolu, önsezileri güçlü, anlayışlı ve koruyucu bu gelinin yüzüğü de incelikli ve zarif olmalı.

Asil Aslan geliniyseniz...

Asil Aslan geliniyseniz...

Fırtınalar yaratacak kadar güçlü ve tutkulu olan aslan gelini aynı zamanda bir o kadar tatlı ve zararsız görünür. Asil ve zarif duruşuyla girdiği ortamlarda kendini hemen sevdiren mağrur aslan kadınının parmağına takmak isteyeceği tek taşlar da onun kendinden emin, dinamik, asil, cesur, yaratıcı doğasına uygun olmalı.

Güvenilir Başak geliniyseniz...

Güvenilir Başak geliniyseniz...

İstikrarlı, güvenilir ve sakin başak gelini toprak burçlarına özgü samimiyet ve doğruluğa sahiptir. Seçici, pratik, dakik, titiz, düzenli, disiplinli, becerikli ve çalışkan başak kadınının elinde taşımak isteyeceği yüzük ise gösteriş ve şatafattan uzak; doğanın yarattığı haliyle yeterince güzel görünen bir tek taş olacaktır.

Zarif Terazi geliniyseniz...

Zarif Terazi geliniyseniz...

Kibar, zarif ve çalışkan terazi gelinleri ne kadar feminen görünseler de akılları erkeklerinkine yakın bir mantıkla çalışır. Açık ve berrak bir mantıkla bütünleştirdikleri zarafetleri; lükse olan düşkünlükleriyle de birleşince tek taş konusunda çok rafine bir beğenilerinin ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmaz.

Gizemli Akrep geliniyseniz...

Gizemli Akrep geliniyseniz...

Mıknatıs gibi çekici, gururlu ve gizemli olan akrep gelini lükse bayılır. Uzaktan sıradan görünse bile, kalpli tek taş yüzük gibi onu farklı kılacak bir detayı mutlaka olmalıdır. Kendini yenileme gücü yüksek, çekici, güçlü, karmaşık, duygusal, gizemli, derin ve önsezili akrep kadını için doğru bir yüzük seçmek bir içgüdü meselesidir.

Özgür Yay geliniyseniz...

Özgür Yay geliniyseniz...

İçten, iyimser ve bağımsız yay gelinleri evlilik bağından biraz ürkebilirler. Bu sebeple evlilikle ilgili her şey gibi, tek taşı da standartların dışında, parlak ve dikkat dağıtıcı olmalı. İdealist, açık fikirli, iyimser, neşeli, cömert, hoşgörülü, maceracı, açık sözlü ve özgürlüğüne düşkün yay kadınının sol elindeki yüzük onun evlenmeden önce nasılsa evlendikten sonra da kalacağını kendisine hatırlatan bir türde olmalıdır.

Başarılı Oğlak geliniyseniz...

Başarılı Oğlak geliniyseniz...

Yaratılıştan sahip olduğu doğal terbiye ve davranışlarındaki zarafet sayesinde oğlak gelini düğününde prenses kesim tek taş modeli ile gerçek bir prenses gibi olacak. Sorumluluk sahibi, pratik, disiplinli, olgun, güvenilir, üretken, gerçekçi, yönetici, sabırlı, düzenli, mücadeleci ve tabii ki başarılı olan oğlak kadını kaliteye olan düşkünlüğü sayesinde genellikle yüksek karatlı tek taşları tercih edecektir.

Sıradışı Kova geliniyseniz...

Sıradışı Kova geliniyseniz...

Çözülemeyen bir bilmeceyi andıran karmaşık kişilikli kova gelini tam da bu yüzden inanılmaz çekicidir. Yenilikçi, kendini geliştiren, toleranslı, açık görüşlü, sosyal, bağımsız, bohem, sıradışı ve akılcı kova kadını diğer her konuda olduğu gibi aşkını yaşarken de anlaşılmaz ve kendine özgüdür. Hayatın tüm renklerine sonsuz bir merak duyan kova gelininden sıradan bir tek taş seçmesi beklenmemelidir. Kova gelinlerini sıra dışı tek taşlara göz atmaya davet ediyoruz!

Hayalperest Balık geliniyseniz...

Hayalperest Balık geliniyseniz...

Duygusal, anlayışlı, fedakar, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli ve mütevazi balık gelini yoğun bir dişi enerjiye sahiptir. Onu çok çekici kılan bu feminenlik beğenilerine de elbette yansıyacaktır. Tıpkı yaylar gibi balık kadınları da çift kısmetlidir. Bu özellikleri farkında olarak ya da olmayarak çift bantlı pırlanta tek taş yüzükler seçmelerini sağlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde sivilce maskesi yapımı: Sivilce kurutucu maske tarifleri