Tekirdağ'da sinemaya gitmeyen çocuk kalmayacak

"Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" projesi kapsamında Tekirdağ’da 17 bin çocuk film izleyecek

08 Kasım 2018, Perşembe 09:53 Son Güncelleme:
A A
Tekirdağ'da sinemaya gitmeyen çocuk kalmayacak

İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan "Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" projesi kapsamında öğrenciler ile birlikte sinemada film izledi.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında öğrencilerin ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünde farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencileri hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünün gelişmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacı ile 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' iş birliği protokolü kapsamında ilimizde toplam 660 öğrencimiz ile katıldık. 21 Kasım’a kadar devam edecek etkinliğe toplam 16 bin 911 öğrencimizin sinemada film seyretmesi hedefleniyor" denildi.

DHA


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.