Telefon tutacağında yeni dönem: Flapgrip

Telefon tutacağında yeni dönem: Flapgrip

Girişimciler Philip Deml ve Cem Doğan’ın geliştirdiği Flapgrip akıllı telefon tutucusu, kullanıcılarına şimdiye kadarkinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor.

22 Eylül 2020, Salı 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Girişimciler Philip Deml ve Cem Doğan’ın geliştirdiği akıllı telefon tutucusu Flapgrip kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Çok işlevli kullanım alanına sahip Flapgrip, tüm akıllı telefonlar ve telefon kılıflarıyla uyumlu olarak çalışıyor. Flapgrip, diğer telefon tutucularındaki mıknatıs fonksiyonun olmaması ve tasarımında kendinden yapışkanlı yöntemiyle oldukça pratik ve yalın bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Flapgrip hem dikey hem de yatay kullanım seçeneğini bir arada sunuyor. Herhangi bir zemin üzerinde ya da arabada rahatlıkla telefonun kolayca tutunmasını sağlarken kullanıcısına oldukça konfor alanı sunmayı hedefliyor.

Flapgrip’in yaratıcıları tasarlayıp geliştirdikleri bu ürünlerinle Almanya’nın en ünlü yarışma programı “Die Höhle der Löwen”i büyük bir başarı elde edip yarışmayı kazanırken, DS Produkte’nin Genel Müdürü Ralf Dümmel’den yatırımcı desteği de elde ettiler.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu