Terazi burcu ev dekorasyon önerisi

Ev dekorasyonunuz burcunuzun özelliklerini yansıtsın istiyorsanız Terazi burcu ev dekorasyon önerisi tam size göre olacaktır. Terazi burcunun renkleri ve obje seçimleri göz önünde bulundurularak "Terazi burcu ev dekorasyon önerisi" haberine göz atın.

08 Ekim 2020, Perşembe 10:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Terazi burcu özelliği gereği desenleri sever. Bu desen sevgisi ev dekorasyonuna da yansır ve detaylarda kullanırlar. Farklı dokular, kontras renkler Terazi burcunun ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardandır.

Terazi burcu ev dekorasyon önerisi


Salon

Salon

Terazi burçları salon dekorasyonunda kendileri için hayatta en önemli unsur olan dengeye her şeyden fazla önem verirler. Salon ve oturma alanlarında ise mutlaka bakır objelere yer verirler. Terazi burcu insanının dekorasyon prensipleri uyum, denge, sosyallik ve entelektüel uğraşlar çevresinde şekillenir. Terazi burçlarının evlerinde her şey uyum içinde olmalıdır ve bu uyum basit bir renk uyumundan çok daha fazlasıdır. Oturma odasındaki mobilyalar, salondaki aksesuarlarla uyum içinde olmalıdır. Birbirlerine zıt ve kontrast yaratan tasarım unsurları Terazi burçlarına uygun değildir.


Mutfak

Mutfak

Terazi burçları mutfakta her zaman yeni tatlar denemek isterler. Bu yüzden Terazi mutfaklarında yabancı kültürlerin yemek kitaplarına rastlamak mümkün. Dekorasyon açısından da pratik, sıcak ve modern bir atmosfer tercih ederler. Evin geri kalanı gibi mutfak da evin geri kalanı gibi estetik ve ahenge uyumlu olmalıdır. Her ne kadar misafirlerin çoğunu salonda ağırlasa da mutfak da Terazi burcu için misafir ağırlama ve misafirlerini özel hissettirme yerlerinden biri. Açık ve koyu renklerin kontrast oyunlarını kullanarak döşediği mutfağında evini kutsallaştırır.


Yatak odası

Yatak odası

Terazi burçları huzuru aradıkları yatak odalarına çok önem verirler ve onları dinlendiren renk ve desenleri ön plana çıkarmaktan hoşlanırlar. Teraziler, incelik, zarafet konusunda oldukça ustadırlar ve renk seçiminde pastel renklere ağırlık verirler. Uyumlu renklere sahip ve eklektik dokunuşlarla zenginleştirilmiş konforlu bir yatak odası Terazi burçları için ideal yatak odası dekorasyonlarını oluşturur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Musluk suyunun içilebilir olduğu nasıl anlaşılır?