Terazi burcu ilişkiden ne bekler?

Terazi’yi nasıl tanırsınız? Nasıl bir sevgilidir? Terazi burcu aşkta nasıldır? İşte 24 Eylül – 23 Ekim arasında doğan Terazi burçlarının özellikleri…

29 Eylül 2019, Pazar 10:39 Son Güncelleme:
A A
TERAZİ BURCU 24 EYLÜL-23 EKİM

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL-23 EKİM

Yönetici Gezegeni: Venüs

Elementi: Hava

Niteliği: Öncü

Rengi: Açık pembe, turkuaz ve mat renkler

Taşı: Opal

Uğurlu günü: Çarşamba

Uğurlu sayı: 9

TERAZİ’Yİ NASIL TANIRSINIZ?

TERAZİ’Yİ NASIL TANIRSINIZ?

Aşk ve sevgi gezegeni Venüs etkisindeki Terazi burçlarının bilinçaltlarını, zeka ve iletişim gezegeni Merkür idare eder. Kendilerini her konuda yetenekli görürler. Sanata karşı sonsuz bir sevgileri vardır. Güzel konuşur, etkileyici davranırlar. Girdikleri her yerde ilgi görmeye alışkındırlar. Saygı ve toplumsal düzenin çok önemli olduğunu bilirler. Fiziksel olarak çekici, tatlı dilli, sevimli ve güzel huyludurlar. Çevrelerinin rahat ve farklı olmasına dikkat ederler. Bu kişiler, yaşamda maddi değerler üzerinde dururlarsa, daha rahat ve iyi bir hayat sürdüreceklerine inandıkları için bazen hata yaparlar ve duyguları da para ile ölçebilirler. Kendi akıllarını beğenirler, fikir almaktan hoşlanmazlar.

TERAZİ NASIL BİR SEVGİLİDİR?

TERAZİ NASIL BİR SEVGİLİDİR?

Terazi burçlarının dengeli oldukları söylense de her zaman bunun tersini yaparlar. Çünkü ünlü dengelerini koruma uğruna verdikleri savaş onları huysuz ve kaprisli yapabilir. Her zaman her şeyin en iyisini arzu ederler. Onların yaşamda elde edemeyeceği şey yoktur. Sanatçı bir kişiliğe sahiptirler. Onlar, aslında kendilerine aşıktırlar. Yaşamları boyunca kendilerine benzeyen kişileri arar dururlar. Bunu yaparken sözde aşk adına mazeretler yaratarak hep kendilerini haklı görürler. Sevgi dolu kalpleri, mahzun bakışları, tatlı dilleriyle bir anda sizi fethedip tüm sosyal hayatı kelebek hafifliğiyle paylaşırlar. Ondan asla vazgeçemezsiniz. Konser, sergi ve romantik bir yemek Terazi burçlarının gönlünü almaya yeter.

HANGİ BURCUN ŞANSI FAZLA?

HANGİ BURCUN ŞANSI FAZLA?

KOVA SİZİ ETKİLER

Kova burçları bir aşka başlamak istediklerinde elde edilmesi zor bir kişiyi oynarlar. Gereksiz samimiyetten hoşlanmazlar. Beraberlikler onları korkutur. Sanki hiç kimsenin bilmediği amaçları vardır. Kova burçları aşık olmak isterler. Tapılırcasına sevilmek ve onun tutkusuna karşılık verecek kişilerle bütünleşmeyi amaçlarlar. Son derece yaratıcıdırlar. Beraberliklerinde tutku ve enerjiyi sunmaya hazırdırlar ama kolay teslim olmazlar. İşte size uygun bir partner. Siz de kolay teslim olmayı sevmiyor ve egonuzu seviyorsunuz. Birlikte çok şey paylaşacağınız kesin. Yeter ki doğru zamanlarda karşılaşın ve enerjileriniz birbirinize aksın.

HANGİ BURCUN ŞANSI FAZLA?

HANGİ BURCUN ŞANSI FAZLA?

İKİZLER HUZUR VE NEŞE KAYNAĞI

İkizler burcu meraklı bir çocuk gibi her şeyi sorgular ve yaşamın da sırlarını merak eder. Bunu yaparken asla gocunmaz ve çevresini hırpalamaz. İkizler iflah olmaz kaşif bir ruha sahiptir. Kendini kabul ettirmek için çok beklemiş ve umutsuz olduğu zamanlarda acılarını içinde saklamıştır. Konuşacak ve birbirinize anlatacak o kadar çok şeyiniz var ki. Üstelik o uslu bir çocuk gibi egolarınıza karşı gelmeden sizi dinleyecek ve kuşlar gibi şakıyarak motive edecektir. Onun yanında kendinizi huzurlu ve neşeli hissedeceksiniz. Güzel bir beraberliği hiçliklerle yok etmeyin.

TERAZİ İLE MUHTEŞEM UYUM

TERAZİ İLE MUHTEŞEM UYUM

İşte mükemmel bir ilişki. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibi. Duygusallığınızı birbirinizle besleyebilirsiniz. Ortak yönünüz çok fazla olacağı için günlerce konuşacağınız konular bitmez. Her ikiniz de huzurlu ve rahat bir yaşam arzularsınız. Birbirinize güven ve saygı beslersiniz. Savaşmayı ve mücadele etmeyi çok iyi biliyorsunuz. Adaletli yapınızı bu yaşama da geçireceğiniz için beklentileriniz aynı olacak. Haksızlıklar karşısında ikiniz de tepkilisiniz. Aranızda önleyemeyeceğiniz kavgalara hazır olun. Her şeye rağmen ideal bir ilişki. Aradığınız dengeyi birbirinize destek vererek sağlayacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...