Terazi burcuna asla söylememeniz gereken 7 şey

Takımyıldızlardaki en parlak dört yıldızın oluşturduğu dörtgen şekli Terazi burcunu meydana getirir. Terazi burcu çatışmalardan nefret eder, çoğu zaman ezilenin yanındadır ve inandığı şeyler için savaşır. Güneşin Terazi burcuna girdiği aylarda, gece ve gündüz eşit olur. Bu da, Terazi'nin her şeyde denge aramasını veya denge getirmeye olan yatkınlığını açıklayabilir. Peki bir Terazi burcunu neler çileden çıkarır? Eğer bir Terazi ile uzun süre birlikte olmak istiyorsanız bu 7 cümleyi asla kurmamaya dikkat etmeniz gerekir. /ÖZEL

04 Kasım 2021, Perşembe 10:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KARAR VER

KARAR VER

Bir Terazi’ye söylenebilecek belki de en kötü cümle budur. Terazi burcuna Terazi'nize ültimatomlar vermek onları çileden çıkarır. Özellikle de duygusal bir karar vermesini istiyorsanız! Terazi burcuna baskı yapmak son derece kötü bir davranıştır. Böyle durumlarda Terazi burcu sizi memnun etmek için karar verir ancak sonrasında fikrini değiştirir. 

BIRAK ODA KİRLİ KALSIN

BIRAK ODA KİRLİ KALSIN

Çoğu Terazi burcunun temizlik konusunda takıntıları vardır. Evleri düzene girene kadar rahat hissetmezler. Her şeyin tertemiz görünmesine özen gösterir. Bir Terazi ile aynı evde yaşıyorsanız ona asla dağınıklığı o şekilde bırakmasını söylemeyin. Kendilerini hakarete uğramış gibi hissedecekler ve rahatsız olacaklardır. 

NEDEN HER ŞEYİ TARTIŞIYORSUN?

NEDEN HER ŞEYİ TARTIŞIYORSUN?

Teraziler tartışmalarda başarılıdırlar. Bir konuyu artıları ve eksileriyle tartışabilirler ve her konuda aynı fikirde olmamayı kabul edebilirler. Teraziler adil olmanın ahlaki görevleri olduğunu düşünürler. Onlarla şehirdeki en iyi restoranın hangisi olduğunu tartışmayı reddederseniz size gücenebilirler. 

NEDEN BU KADAR TEMBELSİN?

NEDEN BU KADAR TEMBELSİN?

Terazi burcunun kendini düzenli olarak ‘şarj etmesi’ gerekir. Kendilerini bu şekilde toparlar ve yönetirler. Terazi burçları hava grubundan oldukları için akılları çok hızlı çalıştırarak zihinsel olarak yorulabilirler. 

BU ÇOK İŞLEVSEL, BUNU AL!

BU ÇOK İŞLEVSEL, BUNU AL!

Terazi burçları güzel olan ama işlevsel olmayan birçok şeyi sever. Güzel sanat eserleri ve antikalara karşı ayrı bir ilgileri vardır. Bu yüzden onları işlevsiz bir şey aldıkları için suçlamayın. 

TEK BAŞINA HALLEDEBİLİR MİSİN?

TEK BAŞINA HALLEDEBİLİR MİSİN?

Teraziler mükemmel yöneticidir ancak özel hayatlarında yalnız olmaktan nefret ederler. Bir şeyleri çift halinde yapmaktan hoşlanır. Fikirlerini, düşüncelerini paylaşmayı severler ve eğer hayatlarında özel biri varsa sürekli onunla sohbet etmeyi ister. 

APTAL!

APTAL!

Teraziler zekalarıyla gurur duyarlar. Keskin bir zihinleri vardır ve nadiren bazı şeyleri gözden kaçırırlar. Bu yüzden onları asla aptallıkla suçlayamazsınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslan burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey