Terazi burcunun aşk hayatı rehberi

Terazi burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Terazi burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

16 Eylül 2019, Pazartesi 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TERAZİ BURCU 24 Eylül - 23 Ekim

TERAZİ BURCU 24 Eylül - 23 Ekim

Yönetici gezegeni: Venüs

Elementi: Hava

Rengi: Açık pembe, turkuaz

TERAZİ ERKEĞİ

TERAZİ ERKEĞİ

MÜKEMMEL OLMAK İSTER

Terazi burcu erkeği olarak ünlü dengelerinizi koruma uğruna verdiğiniz savaş sizi huysuz ve kaprisli yapabilir. Aşksız yaşamanız mümkün değil. Her zaman, her şeyin en iyisini arzu edersiniz. Yaşamda elde edemeyeceğiniz bir şey yoktur. Sürekli mükemmel olma duygusu içinde hareket edersiniz. Sosyal ilişkileriniz her zaman yoğundur. Aile reisi olarak mükemmel bir baba ve eşsiniz. Çocuklarınızı en iyi şekilde yetiştirmenin yollarını ararsınız. Sanatçı bir kişiliğe sahip olduğunuz için çocuklarınızın da bu yönde duyguları olmasını beklersiniz. Kova kadını duygularınızı tetikler. İkizler kadını maceracı yönünüzü ortaya çıkarır. Yay burcu kadınıyla müthiş eğlenirsiniz. Koç ise aşk ateşinizi alevlendirir.

TERAZİ KADINI

TERAZİ KADINI

AŞKA AŞIKSINIZ

Terazi burcu kadını olarak duygusal yapınız her şeyin yolunda gittiğini anladığınız zaman huzura kavuşur. Sürekli denge arayışı içinde olursunuz aşksız ve sevgisiz yaşayamazsınız. Doğru partneri bulduğunuz anda yaşamın tadını istediğiniz gibi çıkarırsınız. Terazi burcu kadınısınız ve her zaman sonsuz aşkını paylaşacak birine gereksinim duyarsınız. Yeter ki duygularınız sizi yanıltmasın. Çekici, dengeleri değiştiricisiniz. Bazen oyun bozan olabilirsiniz. Siz birine aşık olmaktan çok, aşka aşık yapınızdan dolayı size özel duygular yaşatacak her şeye aşıksınız. İkizler’le müthiş eğlenirsiniz. Akrep erkeği cinsel duygularınızı ortaya çıkarır. Boğa yaşamınıza dinginlik ve uyum getirir.

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

TERAZİ-KOÇ: Zıt burcunuz olan Koç, heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. İlgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. Savaşçı Mars ve aşk gezegeni Venüs çarpışmasını yansıtan bir ilişki. İkiniz de bu aşka gönüllü teslim olur.


TERAZİ- BOĞA: Birbirinizden etkilenmemeniz mümkün değil. Boğa, güzel, etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulur. Astrolojinin doğru ilişkilerinden biridir. Özen gösterirseniz ömür boyu sürer.

TERAZİ- İKİZLER: Çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü İkizler’den ilk anda etkilenir, ona aşık olursunuz. Zeki İkizler sizin hislerinizi anlar. Bu aşk uzun ömürlü olur.


TERAZİ-YENGEÇ: Yengeç, romantik ve duyguludur. Onun kibar davranışlarından etkilenirsiniz. Dengeyi kurabilirseniz bu ilişkiye şans verebiliriz. Uzun vadede taşlar yerine oturur.

TERAZİ-ASLAN: Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Aradığınız her şey onda vardır. Siz Terazi’nin zarafetinden etkilenirsiniz.


TERAZİ-BAŞAK: Başak size göre değildir. Para ve sosyal yaşamda onunla anlaşabilirsiniz. Kendinizi anlatmaktan yorulabilir, güç harcamak istemediğiniz için aşka hoşçakal dersiniz.

TERAZİ-TERAZİ: Mükemmel bir ilişki. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibi. Birbirinizi beslersiniz. Ortak yönünüz fazla olduğu için konunuz bitmez. İdeal bir ilişki.


TERAZİ-AKREP: Akrep derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için vazgeçilmezdir. Kıskançtır ve onunla anlaşmak kolay değildir. Sizi sevip sahiplenir, paylaşmak istemez. Bu ilişkiye şans verilebilir.

TERAZİ-YAY: Yay’dan hoşlanabilirsiniz. Çift karakterli bu kişiyle yaşamak sizi eğlendirir. Neşeli, çekici, yeniliğe açık Yay, size şimdiye kadar görmediğiniz dünyanın kapısını açar. Bu ilişkiyi denemelisiniz.


TERAZİ-OĞLAK: Oğlak, gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri sizden değişiktir. Beraberliğiniz çok farklı ve seçkin olur.

TERAZİ-KOVA: Kova burcu özgür tavırlarıyla sizde şok etkisi yapar. Onunla istediğiniz frekansı tutturabilirsiniz. Bu beraberliğe mutlaka şans verin. Güzel ve ahenkli bir ilişki.


TERAZİ-BALIK: Balık burcunu beğenebilirsiniz. Aranızda derin bir sevgi de doğabilir. Sizin gibi birinin duygusal Balık’la yaşaması kolay değildir. Er geç ayrılık kapınızı çalar.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

İLK AYRILAN SİZ DEĞİLSİNİZ

Siz aşktan aşka koşarsınız. Arkanızda bıraktığınız gözü yaşlı sevgililerinizi sevgiyle hatırlamanıza rağmen, biten aşkın arkasından günlerce ağlarsınız. Kabul etmelisiniz ki, bu ayrılık yaşamın sonu değil. Ayrılık acısı yaşayan da ilk siz değilsiniz. Her ortamda size hayran pek çok kişi bulacak, içlerinden birini seveceksiniz. Böyle olacağını bilerek üzülmeye devam etmenin anlamı yok değil mi?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar