Terim'den Hamit açıklaması

Terim'den Hamit açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Hamit Altıntop ile bizzat kendisinin görüştüğünü belirterek "Görüşmeler olumlu sürüyor" diye konuştu

23 Mayıs 2012, Çarşamba 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetici Abdürrahim Albayrak'ın medya mensuplarına verdiği yemekte DHA ile yaptığı özel görüşmede Real Madrid'in Türk yıldızı Hamit ile bizzat kendisinin görüştüğünü açıkladı.

Terim, "Hamit ile görüşüyorum. Milli Takım'da birlikte uzun süre çalıştık. Karşılıklı saygı ve sevgimiz var. Görüşmemizin olumlu sürdüğünü söyleyebilirim. Detaylar var, çözülmeyecek gibi değil" diye konuştu.

Fatih Terim, Hamit çok yönlü bir yetenek olduğuna vurgu yapıp, "sadece orta alanda değil gerekirse sağbek hatta solbekte bile oynayabilecek yetenekde bir oyuncu. Karakterini hepiniz biliyorsunuz mükemmel bir sporcu, transferi gerçekleşirse bize çok olumlu katkı yapar" diye konuştu.

TERİM-MOURİNHO ZİRVESİ YARIN

Transfer söz konusu olduğunda ağzı son derece sıkı olan Fatih Terim'in bu konuşması, Hamit'in transferinde sona yaklaşıldığı izlenimi uyandırdı.

Hamit'in transferinin yarın İstanbul'a gelecek olan Real Madrid Teknik Direktörü Jose Morinho'nun, Fatih Terim ile yiyeceği yemekte kesinlik kazanması bekleniyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ABD'li Holloway, 27 yıllık dünya rekorunu kırdı