The Crown ortalığı karıştırdı, Prince Charles ve Camilla yorumları kapattı

İngiltere Kraliyet Ailesi'nde Prens Charles ve Cornwall Düşesi Camilla, Kraliyet Ailesi entrikalarının bir bir ortaya döküldüğü dizi The Crown'un yeni sezonunun yayınlanmasının ardından Twitter profillerini yorumlara kapattı.

26 Kasım 2020, Perşembe 14:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Prens Charles'ın talihsiz bir trafik kazasında hayatını kaybeden eşi Prenses Diana ile olan evliliği boyunca, şu anda evli olduğu Camilla ile yasak ilişkisini sürdürdüğünü artık tüm dünya biliyor. 

Bunda, İngiltere Kraliyet Ailesi'nin geçmişten bugüne yaşadıklarının anlatıldığı The Crown dizisinin etkisi büyük. Dizinin her sezonu ayrı bir olay yaratıyor. Geçtiğimiz hafta da heyecanla beklenen 4. sezon yayınlandı.

Ancak yeni sezonun ardından Prens Charles ve Camilla'nın ortak Twitter hesabında küçük bir değişikliğe gidildi. Çift, tweetlerine verilecek yanıtların yalnızca kendi takip ettikleri profillerden gelmesine izin verdi. Yani Prens Charles ve Camilla tarafından takip edilmiyorsanız, tweet'lerine yanıt veremezsiniz.

Yeni kararda, son sezonda ikilinin yasak aşkına odaklanılmasının etkisinin büyük olduğu düşünülüyor. 

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Camilla Parker, Charles Mountbatten-Windsor ile küçük yaşlarda aşk yaşamasına rağmen hem kendisinin, hem de prensin evliliği ilişkilerinin gecikmesine sebep olmuş; hatta Diana Spencer ile Charles Mountbatten-Windsor ayrılığı bu aşka bağlanmıştı. Prenses Diana, tartışma yaratan ‘Kendi Sözleriyle Diana’ adlı belgeselde, evliliği süresince Prens Charles ile Camilla Parker Bowles’un ilişkisini bildiğini söyleyerek, “Bu evlilikte üç kişiydik” demişti.

 Kocamı istiyorum

Kocamı istiyorum

Diana: In Her Own Words belgeseline göre, Diana ve Camilla arasında geçen bir diyalog iki kadının bu aşk üçgenindeki pozisyonlarını net bir şekilde gösteriyor. Diana, bir doğum günü kutlaması sırasında Camilla’ya Charles ile aralarında olan her şeyi bildiğini ve kendisine salak muamelesi yapılmamasını istediğini söylüyor. Camilla ise Diana’ya: “İstediğin her şeye sahipsin. Dünyadaki tüm erkekler sana aşık. İki güzel çocuğun var. Daha ne istiyorsun ki?” diye soruyor. Diana ise çaresizce “Kocamı istiyorum!” cevabını veriyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı'dan takipçisine küfürlü yanıt