The Crown’un 2. sezon yayın tarihi belli oldu

The Crown’un 2. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix, Peter Morgan'ın kaleme aldığı kraliyet dizisi The Crown’un 2. sezon yayın tarihi ile birlikte bir de diziden fragman yayınladı

11 Ağustos 2017, Cuma 11:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yılın en çok konuşulan dizilerinden olan The Crown’un 2. sezonu 8 Aralık 2017, Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te! Aralık'ta başlayacak olan diziden bir de Türkçe altyazılı tanıtım yayınlandı.

Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe II. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkası anlatılıyor. Yönetmenliğini Stephen Daldry’ın yaptığı dizinin senaryosu ödüllü sahne oyunu The Audience’ı da kaleme alan senarist Peter Morgan’a ait.  Dizinin yapımcılığını ise Andy Harries üstleniyor. 
Kendi kumandasındaki ordunun Mısır'da illegal bir savaşa girmesi ile başlayıp, 3. Başbakan Harold Macmillan'ın büyük bir skandalla tahtan indirilmesiyle sonlanan dönemi konu alan ikinci sezon, 1960’lardaki devrimci döneminin kapılarını aralanıyor.
 
The Crown’da 20. yüzyılın ikinci yarısını şekillendiren önemli olayların ardındaki kişisel entrikalar, aşklar ve siyasi çekişmeler ortaya koyuluyor.

İşte The Crown’ın 2. sezonundan yayınlanan ilk fragman 


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder