THY'den önemli 'bilet değişikliği' duyurusu

THY'den önemli 'bilet değişikliği' duyurusu

Türk Hava Yolları corona virüs salgını süresinde bazı ülkelerin anlık seyahat kısıtlamalarının olduğunu ifade ederek, iptal edilen uçuşlar hakkında bir açıklamada bulundu.

06 Haziran 2020, Cumartesi 15:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Havacılık sektörünü küresel ölçekte durma noktasına getiren yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını, bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Türk Hava Yolları’nı da ciddi oranda etkiledi. Pandemi öncesinde planlanan seferleri ise ülkelerin virüs kaynaklı aldıkları yasaklarla birlikte iptal edilmek zorunda kaldı. Uçuşları iptal olan yolcular merakla yasakların sona ereceği günü beklerken, Türk Hava Yolları da konuya ilişkin resmi sosyal medya hesaplarından duyuruda bulundu.

THY’den yapılan duyuruda, “Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir. Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerini ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamalarımız ve çağrı merkezlerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz” açıklamasına yer verildi.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bodrum Mumcular'daki yangınla ilgili flaş gelişme: 3 kişi tutuklandı