TOBB'den Öztürk'e yeni görev

TOBB'den Öztürk'e yeni görev 

10 Eylül 2019, Salı 14:16
A A
TOBB'den Öztürk'e yeni görev

Ali Can ZERAY/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE Ticaret Borsası, (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Türkiye Odalar Borsalar Birliği, (TOBB) bünyesinde oluşturulan 'Tarım Hayvancılık Çalışma Grubu' üyeliğine atandı.

TOBB Yönetim Kurulu Yedek üyeliğinin yanı sıra, TOBB Ticaret Borsaları Konseyi Üyeliği görevini yürütmekte olan Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk yeni bir görev daha aldı. Öztürk, TOBB bünyesinden oluşturulan 'Tarım-Hayvancılık Çalışma Grubu' üyeliğine 
TOBB bünyesinde oluşturulan, 'Tarım-Hayvancılık Çalışma Grubu' mevcut sorunların analizi ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi, TOBB ile Oda ve Borsalar tarafından yapılabilecek projelerin tasarlanması ve Hükümetten talep edilebilecek reform ve düzenleme alanlarının ortaya çıkarılması hedefleniyor. 
Öztürk, diğer taraftan TOBB Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu ile Lisanslı Depoculuk Sisteminin ülkemizde tanıtılması ve yaygınlaşmasında önemli görevler yürüten TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu’nda TOBB’u temsilen görev yapmaya devam edecek.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...