Tokalaştığı doktor hastalanınca, kararını verdi

Tokalaştığı doktor hastalanınca, kararını verdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, bir hastaneye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında tokalaştığı başhekimde corona virüs tespit edilmesinin ardından uzaktan çalışma sistemine geçtiği açıklandı.

01 Nisan 2020, Çarşamba 15:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 24 Mart tarihinde başkent Moskova’da bulunan corona virüs tedavi hastanesini ziyareti sırasında tokalaştığı ve beraber hastaneyi gezdiği başhekim Denis Protsenko’da corona virüs tespit edilmesi nedeniyle Kremlin Sarayı’nda olağan üstü hale geçildi.

Daha önce de Kremlin’de çalışan bir kişide corona virüs tespit edilmesinin ardından Rusya lideri Putin için tedbirler arttırılmaya başlandı. Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov yaşanan son olayların ardından Putin’in uzaktan çalışma sistemine geçtiğini açıkladı.

Buna göre Putin tüm toplantılarını telekonferans yöntemiyle gerçekleştirecek. Peskov, “Başkan bu sıralar tüm çalışmalarını uzaktan yapıyor. Artık onun uzaktan çalıştığını görüyorsunuz ve bu önlemler daha da arttırılacak” dedi.

Peskov, dün yaptığı açıklamada da Putin’e düzenli olarak korona virüsü testi yapıldığını ifade etmişti.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüsü ilk bulaştıran kadın böyle af diledi