Tolga Sarıtaş 'Kötü Çocuk' oldu

Serinin 3 kitabı da çok satanlar listesinde yer alan ‘Kötü Çocuk’ romanları TAFF Pictures tarafından sinemaya uyarlanıyor

18 Ekim 2016, Salı 10:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Serinin 3 kitabı da çok satanlar listesinde yer alan ‘Kötü Çocuk’ romanları TAFF Pictures tarafından sinemaya uyarlanıyor

Kötü Çocuk romanı internet üzerinden 100 milyondan fazla okundu. Serinin hayranlarının, hikayenin kahramanları Meriç ve Kayla’yı beyazperdede kimlerin canlandıracağı konusundaki heyecanlı bekleyişinin bir kısmı sona erdi.

Filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın instagram hesabından önce ‘Bu El Kimin?’ diyerek gizemli bir fotoğraf paylaştı.

Ardından fenomen haline gelen ‘Kötü Çocuk’ serisinin genç yazarı Büşra Küçük bu paylaşımı repost edince sosyal medya adeta sallandı.

Yağız Alp Akaydın gizemli paylaşımlarının devamında ‘Kötü Çocuk’un kim olduğunu açıkladı.

Kitabın fanları tarafından merakla beklenen filminde ‘Kötü Çocuk Meriç’i Güneşin Kızları dizisiyle ün kazanan mavi gözlü Tolga Sarıtaş canlandıracak.

Filmin başrolü ‘Meriç’ karakterine Sarıtaş’ın hayat vereceğini duyan Tolga Sarıtaş’ın fanları da filmin vizyona gireceği günü merakla bekliyor.

KÖTÜ ÇOCUK'UN KONUSU

KÖTÜ ÇOCUK'UN KONUSU

Hamile olduğunu anladığında annesinin yanından ayrılıp babasının yanına taşınan Kayla ve aile travmalarıyla büyüyen Meriç'in arasında yaşananları konu alan Kötü Çocuk 2017 yılının ocak ayında vizyona girecek.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 doğumlu türk dizi oyuncusu. Aslen Sivaslıdır ancak İstanbul'da doğup büyümüştür.

Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra ilgisi tamamen oyunculuğa yönelen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı.

Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı.

Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı.

En son Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin en popüler 6 kayak merkezi