Tolgahan Sayışman: Nusret'le iki lafın belini kırdık

Geçtiğimiz akşam Etiler Nusret'ten çıkarken görüntülenen oyuncu Tolgahan Sayışman, yemek sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

14 Ekim 2020, Çarşamba 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni dizisinin çekimlerinin devam ettiğini belirten Tolgahan Sayışman, "Her şey güzel gidiyor. 2-3 günlük boşluğum oldu, ben de İstanbul’a geldim. Oğlumu gördüm ve burada yapmam gereken bazı işleri hallettim" dedi.

'Onunla iki lafın belini kırdık'

'Onunla iki lafın belini kırdık'

Ünlü oyuncu, "Nusret’le uzun zamandır görüşemiyorduk, onu görmeye geldim. O da çok yoğun ve sürekli yurt dışında. Onunla iki lafın belini kırdık" şeklinde konuştu.


'Tam Türk-Arnavut ortak yapımı bir şey çıktı ortaya'

'Tam Türk-Arnavut ortak yapımı bir şey çıktı ortaya'

"Oğlunuz Efehan büyüdükçe daha çok kime benziyor?" sorusunu Sayışman, "Bu durum çok değişken. Bazen bana, bazen annesine çok benzetiliyor. Tam Türk-Arnavut ortak yapımı bir şey çıktı ortaya" şeklinde yanıtladı.

"Efehan’ın büyümeye başlaması size neler hissettiriyor?" sorusu üzerine ise oyuncu, "Yaşadığım duygu değişikliğinin tarifi yok. Allah herkesin çocuğunu nazardan saklasın, isteyen herkese nasip etsin" ifadelerini kullandı.

Tolgahan Sayışman, son olarak "Şeref Sözü'nün fragmanları yayımlandı. Büyük bir beklenti var. Nasıl yorumlar alıyorsunuz?" sorusuna, "Yayımlandıktan sonra göreceğiz. Fragmanlar beğenildi. Umarım beklentiyi karşılarız. Güzel bir iş oldu, çok büyük emek verildi. Prodüksiyon çok etkileyici ve ortaya çıkan görüntüler çok güzel" yanıtını verdi. (Umut Ünver/ Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Ceylan lüks aracı ve tarzıyla dikkat çekti