Tolunay Kafkas, Avusturya'yı seçen Yusuf Demir hakkında konuştu: Yalan söylüyorlar

Ümit Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü Tolunay Kafkas, 'elden kaçtı' denilen Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın menajerlerini yalan söylemekle itham etti. Oyuncuların menajeri Sertan Güneş, Türkiye'den kimsenin kendileriyle iletişime geçmediğini ve bu nedenle mecburen Avusturya'yı seçtiklerini söylemişti.

22 Mart 2021, Pazartesi 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2023 UEFA 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri öncesinde Ümit Milli Futbol Takımı, Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri'nde çalışmalara başladı.

Tolunay Kafkas, kampta Yusuf Demir'in Avusturya Milli Takımı’nı seçmesi ve menajerinin iddialarıyla ilgili soruyu şöyle yanıtladı:

Tamamen yalan söylüyor. Ağır şeyler söylerim ama yakışık almaz. Güngör Şahinkaya hocamız Avusturya’ya gitti, konuştu. Tercihlerini Avusturya’dan yana yaptı, bunda bir beis yok. Alt yaş gruplarında biz çocukla ilgilendik. Hata da yapmış olabiliriz, kabul ederiz. Gidildi konuşuldu. Menajerinin yapmaya çalıştığı şey doğru değil.

Sertan Güneş ise şunları demişti:

Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın tercih etme şansı olmadı çünkü Milli Takım tarafından bizimle kimse iletişime geçmedi. Avusturya Milli Takımı çok uzun süredir oyuncular için uğraşıyor. Çok fazla görüşme yaptık ve süreç bu şekilde sonuçlandı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gedson Fernandes'in sözleşmesinde 'oynatma garantisi' maddesi mi var?