Top modeller yine Bodrum'da

Bekir Saçar ile Görünen Adam köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu

A A

Dünyaca ünlü İngiliz modeller Kate Moss ve Naomi Campbell geçtiğimiz yıllarda birçok kez Bodrum Göltürkbükü’ndeki detoks merkezine gelmişlerdi.

En son 2017’de arkadaşları Sadiel Froze ve Edward Enninful ile gelen Kate Moss, bu ay sonunda Bodrum’da yaşayan ünlü modacı Rıfat Özbek’in davetlisi olarak yine Bodrum’da olacak. Yanında meslektaşı Naomi Campbell var. Bu kez sağlık kampına girmeyip tatil yapacaklar.

Naomi Campbell Londra’da üniversitede okuduğu yıllarda, Rıfat Özbek ile aynı evde yaşamıştı.

EFSANE İŞLETMECİLER GERİ DÖNDÜ

EFSANE İŞLETMECİLER GERİ DÖNDÜ

2000 ve 2010 yılları arasında Papermoon, Havana, NYX, Club 147, Havana gibi birçok ünlü mekanı yöneten Burak Akkök ve Aydın Samanlı işletme hayatına geri döndü. 10 senedir Amerika’da yaşayan Burak Akkök bundan böyle Kuruçeşme’de yeni açılan 5 bin kişi kapasiteli Oligark adlı kulübün işletmeciliğini yapacak. Aydın Samanlı da bu yaz Bodrum Yalıkavak’taki ünlü X Beach’i işletecek. Selma Şeşbeş ise geçen hafta Etiler’de 80 kişilik gece kulübü Şeşbeş’i açtı. Burası yaz boyunca hizmet verecek.

LONDRA TAMAM SIRADA TÜRKİYE VAR

LONDRA TAMAM SIRADA TÜRKİYE VAR

İngiltere-Arsenal’da top koşturan Mesut Özil’in Londra’da yeni nesil bir kahveci dükkanı açacağını iki ay önce yazmıştım. Özil 39 Steps Coffee Haus adını verdiği dükkanı Soho’da açtı.

İstanbul’da da bir şube açmak isteyen Mesut Özil, ünlü bir işletmeciden dükkan için yer bulmasını istemiş. Futbolcunun ilk tercihi Nişantaşı, Beyoğlu ve Bağdat Caddesi.

MORIS'İN YALNIZLIĞI DEVAM EDİYOR

MORIS'İN YALNIZLIĞI DEVAM EDİYOR

Selin-Abdullah Burnaz’ın büyük oğulları Mustafa Cem yedi yaşına girdi. Burnaz çiftinin düzenlediği doğum günü davetine yakın arkadaşları Sanem-Ralf Tezman, Melisa- Mehmet Mutlu eşleri ve çocuklarıyla katıldı. Eşi Merve ile evliliklerinin üzerinde kara bulutlar gezinen Moris Kohen davete yalnız geldi. Moris eşinin gönlünü yeniden kazanmak için her yolu deniyormuş. İnşallah başarılı olur.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ekmek Teknesi'nin Vefa Efendi'si Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı