Toprak burçlarının meslek göstergeleri

Haritamızda Toprak elementi yoğun olduğunda bağ kurmak ve aynı bir ağaç gibi köklerimizi toprağın derinliklerine yaymak isteriz. Çoğunlukla doğadan güç alıp çiçekçilik, organik tarımcılık, madencilik, arkeolog, jeolog, dağcı gibi toprak ve doğayla bağ kurabilecekleri mesleklere yönelme eğiliminde olurlar. Burçlara göre değerlendirirsek... // Burcu Çakır

10 Ağustos 2020, Pazartesi 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Boğa:

Boğa:

Sabit burçların en inatçısı ve çalışkanıdır. Değişiklikten hiç hoşlanmaz ve aynı işi yıllarca verimlilikle sürdürebilir. Yeteneği ve doğaya bağlılığı sayesinde genelde sanatçı olmayı tercih eder. Müzik, resim, dans gibi sanatın her dalında başarılı olur. Kozmetik, mücevher, moda ve tasarım işleri çok ilgisini çeker. Aynı zamanda maddi konulara yeteneği sayesinde bankacılık, borsa ve gibi yatırım işlerinde çok rahat çalışabilir.


Başak

Başak

Zodyak’ın en titiz, en detaycı ve en mükemmelliyetçi burcu olan Başaklar kusursuz çalışmayı severler. Yaptıkları her işte tüm detayları düşünüp analiz etme yetenekleri sayesinde iş dünyasında çok başarılı olurlar. Meslek olarak İş adamı, araştırmacı, analist, eleştirmen, istatistikçi gibi işlerle temizlik ve sağlık tutkusunu giderebileceği hemşire, doktor, eczacı, kimyacı, diyetisyen, biyolog gibi tıbbi mesleklere yönelmeye eğilimli olurlar.


Oğlak

Oğlak

Kariyer dünyasının düzen ve sistem kuran burcudur. Çalışkanlığı ve disiplinli çalışması sayesinde girdiği her ortama düzen getirir. Yöneticilik yapmak için doğmuşlardır. Zirveye tırmanmak ve orkestra şefi gibi yönetmek ister. Disiplinli çalışma ortamlarını sever, sorumluluk sahibidir. Meslek olarak devlet dairelerinde başarılı olur. Bürokratlıktan Başbakanlığa kadar yüksek mevki basamaklarını tırmanabilir. Aynı zamanda mühendis, matematikçi, ekonomist, arkeolog, jeolog olabilir. İş dünyasında CEO ve yönetim işleri en başarılı olacağı alanlardır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Venüs Yengeç burcunda neler getiriyor?