Torbalı Belediye Başkanı Tekin'den Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Torbalı Belediye Başkanı Tekin'den Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Torbalı Belediye Başkanı Tekin'den Kılıçdaroğlu'na ziyaret

10 Kasım 2021, Çarşamba 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, dün Ankara'ya giderek hem partisinin grup toplantısına katıldı hem de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile kadar görüştü.

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Ankara'ya giden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, partisinin grup toplantısına katıldıktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Tekin, Kılıçdaroğlu'na Torbalı'da yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Öte yandan toplantıda ayrıca CHP İzmir milletvekilleri Mahir Polat ve Murat Bakan da yer aldı. Tekin'e ziyaretleri sırasında CHP Torbalı Belediyesi Meclis Üyesi Cevdet Sardık ve önceki dönem parti yöneticisi Hüseyin Aslan da eşlik etti.

'GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİK'

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı toplantının oldukça verimli geçtiğini dile getiren Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, "Ankara ziyaretim kapsamında TBMM'de gerçekleştirilen partimizin grup toplantısına katıldık. Grup toplantısı sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret edip Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik. İzmir Milletvekilleri Murat Bakan ve Mahir Polat ve meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen görüşmede Torbalı'da yaptığımız ve yapmayı planlanan çalışmalar ile Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu bilgilendirdik. Gecenin bir yarısına kadar bize vakit ayıran genel başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bill Gates'e davet: Yatırım için Torbalı'ya gelin