Toroslar Belediyesi, bocce şampiyonu

Toroslar Belediyesi, bocce şampiyonu

Toroslar Belediyesi, bocce şampiyonu

29 Haziran 2019, Cumartesi 11:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de Toroslar Belediyesi bocce takımı, 24-27 Haziran tarihleri arasında Ankara’da yapılan Türkiye Bocce 1’inci Lig Müsabakaları’nı şampiyon olarak tamamladı.
16 takımın kıyasıya mücadele ettiği 1’inci Lig etaplarında tecrübesini sahaya yansıtarak şampiyonluk ipini göğüsleyen takım, bu başarı ile Avrupa Kulüpler Arası Şampiyonaya gitmeye hak kazandı. Toroslar Belediyesi Bocce Takımı ve Milli Takım Antrenörü Niyazi Kutlay, bocce branşında ulusal ve uluslar arası platformlarda elde ettikleri galibiyetle Türkiye’nin en iyi kulübü olduklarını ifade ederek, "Kentimizi, Ankara takımları arasında başarıyla temsil eden takımımızla gurur duyuyoruz. Bu şampiyonluğu Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a armağan ediyoruz. Ve daha birçok başarıya imza atacağımızın sözünü veriyoruz" dedi
Kulübün, 23 sporcusunu da milli takıma kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten  Kutlay, Dünya Kupası’nın 05-10 Kasım tarihleri arasında Toroslar Bocce Tesisi’nde gerçekleşeceğini söyledi.
Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 1’inci lig müsabakalarında şampiyon olan Toroslar Belediyesi Bocce takımını kutlayarak, sporcuları her zaman desteklemeye devam edeceğini belirtti.
Bocce branşının, Toroslar’dan başlayarak tüm kente yayılmasında vesile olan takım antrenörü Kutlay’a ve takım oyuncularına teşekkür eden Başkan Yılmaz, bundan sonraki müsabakalarında da başarılar diledi.

 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toroslar Belediyesi'nden, öğrencilere online sınav desteği