Toroslar'da ibadethanelerin hijyen ve dezenfeksiyonu kesintisiz sürüyor

Toroslar'da ibadethanelerin hijyen ve dezenfeksiyonu kesintisiz sürüyor

Toroslar'da ibadethanelerin hijyen ve dezenfeksiyonu kesintisiz sürüyor

21 Ağustos 2021, Cumartesi 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)-MERSİN'de,  Toroslar Belediyesi, Covid-19 tedbirleri kapsamında ilçe genelinde bulunan ibadethanelerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Toroslar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ibadethanelerdeki halılar, halı yıkama makinesiyle yerinde yıkanarak hijyenik hale getirilirken, avlu, tuvalet, kapı kolları ve ayakkabılık gibi temasın olabileceği tüm yüzeyler titizlikle dezenfekte ediliyor.
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, toplum sağlığını korumaya yönelik hizmetlerinin kesintisiz olarak devam ettiğini belirterek, "Azalmış olsa da maalesef salgın henüz bitmiş değil. Sadece kendimize değil, sevdiklerimize ve yaşadığımız kente karşı  sorumluluğumuz var. Temasın yoğun olduğu alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu alanlardan bir tanesi de ibadethanelerimiz. Amacımız hemşehrilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleridir. Hemşehrilerimizden de isteğimiz sosyal mesafe kuralına uymaları ve maske takmalarıdır. Bu süreci kurallara sıkı sıkıya riayet ederek hep birlikte atlatacağız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toroslar Belediyesi'nden yapılandırma hatırlatması