Toroslar'ın dört bir yanında sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Toroslar'ın dört bir yanında sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Toroslar'ın dört bir yanında sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

25 Mayıs 2021, Salı 22:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)-MERSİN'de, Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarını hızlandıran Toroslar Belediyesi, çevik belediyecilik anlayışla sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım hizmetleriyle vatandaşlara daha güvenli ve nitelikli ulaşım imkanı sunuyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda, Portakal Mahallesi'nde finişerle asfalt serim, Demirtaş, Çavuşlu, Toroslar, Tozkoparan ve Sağlık Mahalleleri'nde ise sıcak asfalt  çalışmaları gerçekleştirdi. Ekipler, asfalt çalışmalarının yanı sıra ihtiyaç duyulan birçok sokakta da yol bakım, onarım ve kilit parke çalışmalarına devam ediyor.
Yollarının yenilenerek daha modern bir görünüme kavuştuğunu belirten mahalle sakinleri, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a ve ekibine teşekkür etti.
Belediye Başkanı Yılmaz, hem merkezde hem yaylalarda yol yapım çalışmalarının eş zamanlı olarak koordineli bir şekilde yürütüldüğünü söyledi. Başkan Yılmaz; "İlçemizin birçok noktasında asfalt serim ve kaldırım çalışmaları yaparak hemşehrilerimize daha kaliteli ulaşım imkanı sağlıyoruz. Ekiplerimiz sahada büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ediyor. İmardan ulaşıma, spordan turizme ve sosyal belediyeciliğe kadar çevik belediyecilik anlayışla hayata geçirdiğimiz ve devam ettiğimiz hizmetlerimizle Toroslarımızı güçlü yarınlara taşıyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toroslar Belediyesi'nden, çölyak hastası çocuklara glutensiz gıda desteği